Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kosmetyki eldan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie kosmetyki eldan najlepiej sprawdzają się do cery mieszanej i tłustej? Widziałam tam wiele ciekawych produktów, które mnie interesują, ale nie wiem co wybrać. Może coś doradzicie.
Może preparaty te od Eldan sprawdzą się dobrze w Twojej cerze, ponieważ ja używam te kosmetyki ale do suchej skóry. Jednak mają kremy do różnej cery na bazie naturalnych składników.
Spróbuj od Eldan kremu Idrapure Oil Free Hydrating . Nie zatyka porów, idealny krem dla skóry tłustej i trądzikowej. Wydaje mi się, że coś odpowiedniego dla Ciebie.
To spróbuję tego kremu . Kupimy i zobaczymy. Może wreszcie moja cera będzie fajniejsza i bardziej elastyczna.
Myślę, że będziesz z niego zadowolona tak jak ja. Wystarczy Ci na długi czas i szybko będzie działać. Polecam jak najbardziej.
Ja powiem Wam szczerze, że dobór kosmetyków do cery mieszanej nie jest jeszcze największym problemem. Sama mam spore problemy z trądzikiem, dlatego biorę pod uwagę wybranie się na konsultacje a potem ewentualnie także zabiegi do http://bonadea-krakow.net.pl . Znalazłam sporo pozytywnych opini na temat terapii kosmetycznych czy wręcz leczniczych, jakie są dostępne w tym miejscu jak i ich pozytywnych efektów, więc na pewno chciałabym spróbować.
Najlepiej będzie poprzeglądać rankingi cenowe i jakościowe i z tego wywnioskować sobie jakiś ogólny zarys tego co warto a co nie.
No te kosmetyki od Eldan, mają naprawdę bogaty skład no i dobrą cenę co do działania. Używam ich już trochę i sprawdzają się, a najlepsze jest to, że nie uczulają i sprawdzają się do różnej skóry.
Dzięki za polecenie tej firmy bo wcześniej nie słyszałem o ich kosmetykach Wink
Według mnie w kosmetykach najważniejsze jest żeby kosmetyki były naturalne. Teraz też postawiłam na mineralne cienie do powiek - http://alilla.com/ super są Smile bardzo dobrej jakości a do tego super kolory no i te opakowanie
Stron: 1 2
Przekierowanie