Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czarnogóra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy ktoś z Was był w Czarnogórze i może podzielić się swymi wrażeniami z pobytu w tym kraju? Już niebawem śmigam tam na wycieczkę i jestem ciekawa na co powinnam zwrócić uwagę lub co warto zobaczyć.
Również będę wdzięczny za opinie bo mam zamiar niedługo się tam wybrać Smile
Polecam zwiedzenia miasta Kotor.Miasto położone wśród gór,nad adriatykiem.Wspaniałe widoki,zabytki do zwiedzania.Naprawdę warto zobaczyć.
Kotor jest podobno przepiękny. będę miała okazje zwiedzić to miasto. jest ono w planach mej wycieczki objazdowej, na którą wybieram się z Wytwórnia Wypraw. Miśka wypoczywałaś tylko w tym jednym miejscu czy udało Ci się zobaczyć również inne miejsca w Czarnogórze?
Inka, a co to za biuro podróży? Nie natknęłam się na nie nigdy, a patrząc na ich ofertę jest bardzo ciekawa. Możesz o nich napisać coś więcej?
nie byłem, ale bardzo podobają mi się zdjęcia Czarnogóry, które widziałem ostatnio na necie. Chyba też tam w końcu pojadę na wakacje Smile
my w tym roku bylismy nad polskim morzem. Ofertę znalazłam na https://travelist.pl o 54% taniej więc sporo zaoszczędzilismy i mogliśmy spędzić miło czas nie gotując tylko jedząc w lepszych restauracjach Smile Super nam się urlop udał i za rok znów powtórzymy to Smile
(13-08-2017 21:22)Inka napisał(a): [ -> ]Kotor jest podobno przepiękny. będę miała okazje zwiedzić to miasto. jest ono w planach mej wycieczki objazdowej, na którą wybieram się z Wytwórnia Wypraw. Miśka wypoczywałaś tylko w tym jednym miejscu czy udało Ci się zobaczyć również inne miejsca w Czarnogórze?

I jak tam Twoja wycieczka z Wytwórnią? Ja właśnie w tym roku z nimi jadę. Co prawda z tego co wiem, sam program wycieczki mocno się zmienił w stosunku do tego co było w latach poprzednich. Może napiszesz jak Ci się udała i jak to wyglądało u Ciebie? Jestem ciekaw.
Byłem, piękne wybrzeże i cudowna atmosfera Smile
Pięknie , daleko i tanio, pzdr
Stron: 1 2
Przekierowanie