Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Parking niedaleko balic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiacie się co zrobić z samochodem gdy wybieracie się w podróż samolotem? Wasi znajomi czy rodzina nie mają czasu was podwieźć na lotnisko? Nie ma czym się martwić! Teraz w świetnej cenie tylko 6zł za cały dzień płacicie za kraków balice parking. Wygoda i bezpieczeństwo w jednym! Polecam!
Jesli ma byc to parking balice tanio - to akurat na parkingu: ParkujGo jest taniej - w promocji maja np 10 dni za 58 zl - a 10 dni taki standardowy wylot na wakacje. Oczywiscie parking strzezony i monitorowany.
A nie lepiej zostawić auto w garażu i pojechać innym środkiem transportu? Można skorzystać z usług firmy https://twoj-transfair.pl. Jest niedrogo, a zawiozą na czas, bezpiecznie i komfortowo. To samo z drogą powrotną do domu.
A co zrobić, jeśli nie mamy gdzie zostawić samochodu na czas wyjazdu? Parkingi na lotnisku są kosmicznie drogie… Koleżanka rekomendowała mi skorzystanie z usługi https://parkujilec.pl/ . Znacie ich? Mają 8 lokalizacji parkingów przy lotniskach na terenie całego kraju, a zostawiając tam auto mamy pewność, że będzie ono bezpieczne na czas naszego wyjazdu. Kto korzystał z takiej usługi?
Jesli chodzi o parkingi na balicach to moze PandaParking bedzie dobra opcja?
@ Iwo - przeciez transport wynajetym samochodem z Krakowa do Balic i spowrotem, wyniesie o wiele wiecej, niz zostawienie swojego auta nawet na tydzien na parkingu. Tydzien parkingu = 40 zl, a wynajem auta+paliwo? O wiele wiecej zapewne.
Ja mam zaś pytanie odnośnie usługi "parkuj i leć" , ktoś korzystał z usług tej firmy? Nie długo wylatuje do Portugalii na kilka dni i szczerze mówiąc pozostawienie samochodu, byle gdzie napawa mnie obawami. Dlatego chce skorzystać z jak najlepszej firmy która zaopiekuje się moim samochodem.
Wiesz co odnośnie firmy PARKUJ I LEĆ bardzo mocno polecam. Nie dawno mój mąż leciał w delegacje i korzystał z ich firmy, zupełnie przypadkiem a zaopiekowali się nim i samochodem jakby była to zaplanowana, zarezerwowana usługa. Zero nerwów, wszystko na czas.
Przekierowanie