Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Hej!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim

Karol jestem. Rocznik 1993, od października będę studentem. Pochodzę z okolic Elbląga, z małej miejscowości otoczonej zewsząd lasami i leżącej nad zalewem, także jestem z tych, co z przyrodą są za pan brat Wink. W wolnych chwilach zajmuję się masą różnych rzeczy, mniej i bardziej pożytecznych bądź sensownych. Przez 2 lata byłem wolontariuszem hospicyjnym, potem przyszła matura i musiałem odpuścić, wciąż jednak biorę udział w różnych akcjach charytatywnych. Grywam sobie na gitarze elektrycznej (choć moim marzeniem wciąż jest bas), ostatnio próbuję coś przy tym zaśpiewać, ale barwa mojego głosu krzywdzi nawet mój ubogi słuch muzyczny ;>. Uwielbiam wszelkiej maści długie spacery, biwaki, piesze bądź rowerowe wycieczki - ogółem raczej nie potrafię długo wysiedzieć w jednym miejscu. Sporo też siedzę z literaturą, lubię przeczytać dobrą książkę. Pasjonuję się też szeroko pojętą historią, zresztą zdawałem jej rozszerzenie na maturze. Nieeee wiem, co tam jeszcze mogę napisać, jakaś pustka w mojej głowie zapanowała. W każdym razie pozdro wszystkim, ludziska, może się tu zadomowię i skrobnę w kilku tematach Smile.
No cześć Smile Wolontariusz za to + Big Grin
Jakiej muzyki słuchasz? Uprawiasz jakiś sport?
No siema Tongue
Witamy w naszej dość małej, ale rozrastającej się społeczności :3
Siema Czlowieku Big Grin ja jestem rafał Smile
kasskins napisał(a):Jakiej muzyki słuchasz?
A wszystkiego, co mnie jakoś złapie. Ogółem sporo czasu spędzam na słuchaniu muzyki, tak w domowym zaciszu, jak i przez słuchawki gdzieś w trasie, ale jakoś mało rzeczy starcza mi na dłużej, więc ciągle szukam czegoś nowego. Jednak mam jakąś tendencję do uwielbiania muzyki raczej smutnej, powolnej, melancholijnej, bądź też świrniętej i pokręconej. Wesołe pozytywy jak ska i reggae nigdy mnie do siebie nie przekonały, może taki smutas ze mnie Big Grin. Dużo by było tu wymieniania. Gdzieś na forum chyba widziałem temat o LastFm, więc jak coś wrzucę tam link na mój profil i jak ktoś będzie ciekawy - zajrzy sobie Smile.

Cytat:Uprawiasz jakiś sport?
Biegi na krótki dystans, gdy uciekam przed dzikiem bądź innym paskudztwem podczas nocnych powrotów do domu. Chociaż ostatnio nie jest tak źle, w ciągu tych wakacji (od połowy maja znaczy się) tylko 3 razy te paskudy spotkałem. A poza tym trochę biegam i jeżdżę na rowerze, choć raczej dość nieregularnie. Często pomagam też przy pracy wokół domu - życie na wsi samo w sobie potrafi być czasami sportem ekstremalnym.
Witaj na forum, jestem Karolina Smile
Witamy na forum Karolu Smile
Przekierowanie