Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dzień dobry, cześć i czołem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema, jestem tu nowy, może coś popiszę, zobaczymy.
___
Trenowałem karate, czasem łażę na siłkę, nie lubię piłki, ale mecze oglądam (ale tylko przy większych imprezach i tylko wtedy gdy gra Polska, czyli w zasadzie w ogóle).
Lubię Fantastykę, piszę "książkę", jeżdżę na rolkach, od niedawna jaram się "Piłą" (kiedyś mi przejdzie), a od dawna paroma innymi tak znanymi tytułami, że aż nie będę się trudzić, żeby je napisać.
A z takich mniej istotnych informacji, to mam 17 lat i mieszkam w Poznaniu.
Nie pierwszy poznaniak tutaj Wink Cześć, jestę modę, warnię, banię.
Zapraszam do wypowiadania się, znajdziesz na 100% coś dla siebie Smile
omg Poznań - no siema! A z jakiej części jeśli mogę spytać? Big Grin
Jakiej muzyki słuchasz?
Hej Smile Jakie karate trenowałeś? Jakiej muzyki słuchasz? Smile
karate,siłka Poznań no no Tongue choćby ja tylko że ja nie mieszkam w Pn i kocham piłkę dlatego ćwiczę Tongue
Trenowałem karate kyokushin przez 9 lat. Jedyne czego się nauczyłem to woli walki (czyli potrafię przywalić po staropolsku, jeśli to konieczne).
Jeśli chodzi o muzykę, to nie jestem skierowany na jeden konkretny gatunek. Jeśli coś mi się spodoba, to tego słucham. Nie odrzucam żadnego z gatunków, wiem, że istnieje wiele dobrych utworów, których nie słuchałem. Na pewno, zwłaszcza, że mam dość specyficzne gust muzyczny - nie lubię śpiewania. Bardzo rzadko się zdarza, aby jakaś piosenka mi się spodobała. Wolę wersje instrumentalne, muzyki z filmów, gier komputerowych, a także muzykę klasyczną (!).
Dlaczego? Nie jaram się tańcem, a muzyki używam do tego, żeby sobie wyobrażać różne rzeczy, które potem przenoszę do książki jako zdarzenia i akcję. Śpiewanie zagłusza mi to wyobrażenie, bo wtedy nie mogę się skupić i pozostaje tylko bezmyślne powtarzanie tekstu piosenki.
No witam Smile Co do muzyki , to bardzo ciekawe jest to co tutaj napisałeś...
(16-08-2012 21:45)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]omg Poznań - no siema! A z jakiej części jeśli mogę spytać? Big Grin
Oj wybacz, nie zauważyłem tego drugiego pytania. Piątkowo, koło pestki.
czesc poznaniaku Big Grin wita cie gdanszczanin Big Grin
(16-08-2012 22:36)Exkajer napisał(a): [ -> ]
(16-08-2012 21:45)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]omg Poznań - no siema! A z jakiej części jeśli mogę spytać? Big Grin
Oj wybacz, nie zauważyłem tego drugiego pytania. Piątkowo, koło pestki.



Uu to nie moje rejony, ale i tak miło że Poznań Cool
Stron: 1 2
Przekierowanie