Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kostkarki do lodu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy kupowaliście kiedykolwiek kostkarkę do lodu? Bo ja właśnie zastanawiam się nad kupieniem takiej kostkarki do mojej małej kawiarni, bo teraz lato i na pewno się przyda.Sprawdzałam kostkarki do lodu , ale nie wiem, która z nich będzie najlepsza? A może kupowaliście ją już kiedyś i możecie mi doradzić?
E, takie bajery to chyba tylko burżujom potrzebne Smile
To jest fajne rozwiązanie na przykład w mieszkaniu gdzie mieszka dużo studentów Smile
Moim zdaniem to zbędna rzecz. Wystarczą foremki lub woreczki.
Kostkarki gastronomiczne https://iceomatic.pl/ są potrzebne do wielu firm gastronomicznych, ja prowadzę swój bar i często właśnie z firmy wymienionej tutaj korzystam
Ma mam lód w woreczkach Smile
A skoro już o kostkarkach do lodu mowa, to czy zepsuł się Wam kiedyś w takim urządzeniu czujnik temperatury parownika? Z tego, co mi wiadomo, to taki element można bez problemu zamienić, sam w sobie nie jest drogi, więc taka naprawa wcale nie będzie również dużo kosztowała Wink W razie czego, gdyby doszło do takiej właśnie awarii, miejcie to na uwadze Wink
Wiesz, co... Teraz tak sobie myślę, że jak szukałam ostatnio maszyny mieszające, to widziałam również kostkarki u firmy gastromania.pl. W sumie jak wyposażasz swój lokal, to warto byłoby do nich się zgłosić, bo nie ma rzeczy której byś nie dostał.
Szukasz przyborów na lato? Warto już teraz kompletować swoje akcesoria do kuchni. Gałkownica do lodów to podstawowe narzędzie w każdej cukierni i lodziarni w okresie wiosennym i letnim.
Sięgnij po sprawdzone marki!
Przekierowanie