Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: runmageddon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Byłam ostatnio na świetnym wydarzeniu-biegi po hałdach na Silesia Intro Runmageddon. Dawno nie przeżyłam takiej przygody a najlepszym przypieczętowaniem był filmik kręcony z drona. Świetny pomysł żeby nakręcić coś nadzwyczajnego na dużą skalę. Za rok chyba wynajmę na swoje potrzeby taki bo znalazłam ciekawą ofertę: http://www.dronsfera.pl/[url]
Takie filmiki są genialne i wszystko robi się samo Smile
Samo się nic nie robi. Jednak podczas takich wydarzeń dron faktycznie jest potrzebny.
Według mnie jest to niepotrzebny gadżet.
Oj no wszystko zależy od tego, czym ktoś się interesuje, a przy okazji takiej imprezy można nakręcić naprawdę świetne filmiki. Z resztą sama jestem wielką fanką biegów wszelkich, choć sama jeszcze nie mam na tyle dobrej kondycji, aby móc w jakimś wystartować. Nie mniej jednak jakiś czas temu miałam okazję kibicować zawodnikom w trakcie ONICO Półmaraton Gdynia http://onico.pl/csr i powiem Wam szczerze, że wrażenia były nieziemskie. Sponsor stanął w 200 procentach na wysokości zadania, a co więcej w samych zawodach ogromną część uczestników stanowiły dzieci. Świetna organizacja i wyjątkowe wydarzenie sportowe w regionieSmile Oby było jak najwięcej takich biegów.
Ja też bardzo bym chchciał kiedyś wystartować w jednym z tych biegów ale musze najpierw jeszcze trochę poćwiczyć Wink
Też byłam i pewnie nie raz jeszcze pójdę
Tak, Runmageddon to świetna impreza Smile W ogóle biegi charytatywne etc są niesamowite - z uczestników zawsze bija taka pozytywna energia Smile Najlepsze środowisko ever
Ostatnio czytałem o wypadku w tej imprezie więc na pewno nie będę tam biegł.
Onico Półmaraton Gdynia był swietny. Mi podobała się inicjatywa z bieżniami Każdy uczestnik targów sportowych mogł przebiec dowolną ilość kilometrów. Za każdy kilometr Onico przekazywało 10 zł na Fundację Onico która wspiera dzieci. Takie akcje się chwali.
Przekierowanie