Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Cześć wszystkim :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mi Adam, mam lat 15 i chodzę do klasy II gim . Tongue
Słucham głównie hard rocka, metalu oraz wszelkiej maści "staroci" typu Led Zeppelin, Gn'R, Aerosmith itp. Myślę, że jestem dość otwartą osobą (bez podtekstów Tongue) i mam nadzieje, że czas tutaj spędzony nie będzie czasem straconym Smile)

Pozdrawiam \m/
Witamy witamy Big Grin świetnie się odnajdziesz na forum bo z tego co zauważyłam większość ludzi słucha takiej muzyki jak ty Smile.
Witaj bracie anarchisto Wink
Już Cię kocham człowieku Big Grin
Świetny gust muzyczny, dobrze poznać chłopak, który nie słucha Peji, JP na 100% itp Big Grin
Mam nadzieje że obrażasz Peje a nie Hip-Hop który potrafi siać bardzo dużo pszesłania. Zanim zaczniesz obrażać jakiś rodzaj muzyki posłuchaj jej trchę a nie 1 słabego wykonawce. Polecam Paktofonike a zapewne zmienisz zdanie Wink
Witam witam ;D
Henuttaunebu, nie chcę nic mówić ale często hip hop i rock/metal/punk mają ze sobą wiele wspólnego. Dajmy na to Słoń. jego kawałki głównie są o zniszczeniu, anarchii itd.
Właśnie... np. rapcore korzenie ma w rapie więc nie ma co obrażać cudzych gustów Wink
Każdy gatunek ma w sobie coś niezwykłego i wyjątkowego i w żadnym wypadku nie można obrażać cudzych poglądów Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie