Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pragne wniesc sprzeciw, odnosnie edycji regulaminu przez moderatora Gemello
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Otoz dana edycja zostala dokonana jedynie w celu usprawiedliwienia ukarania mnie i jest prywatna zachcianka moderatora Gemello, uwazam ze takie zachowanie nie powinno miec miejsca, szanowny adminie, prosze o dokladne przyjzenie sie pracy tego moderatora, gdyz jeko zacowanie jest czysta hipokryzja i sam robi to za co karze innych uzytkownikow Smile
W watku: Pożegnanie W poscie nr. #39 Bylo Przeklenstwo. Nie ocenzurowane. Za to został wydany Warn. Nie ukaralem za to co sam zrobilem Smile Nie uzywam przekleństw na forum bez cenzury. Prosze pokornie zachowac sie wzgledem ostrzezenia zamiast zachowywac sie jak dziecko.

Dziekuje i pozdrawiam.
Alez panie moderatorze prosze przeczytac ten post po modyfikacji, prosze rowniez o wyjasnienei naglej edycji regulaminu po tym zajsciu, ponaddto prawgne jedynie zwrocic uwaage wlasciciela tej strony na pana nadgorliwosc w stosunku do mojej osoby, jak rowniez to ze sam niestosuje sie pan do regulaminiu, a pomimo tego wydaje pan osady o innyc uzytkownikach, co jest dla mnie zwuklym absurdem, ro ze panskie zachowanie jest zwykla hipokryzja moze rownierz potwierdzic kilku innyhc uzytkownikow, jednak o ile moje przewidywania sie sprawdza nie zrobia tego gdyz podniesie pan wzawe ze jest to jedynie osobista opinia oparta na uprzedzeniac, dlatego tez poprosilem administratora o dokladne przyjzenie sie panskiej pracy, na PW podalem jeden z wielu przykladow lamanai przez pana regulaminu. Pozdrawiam i licze na uczciwe rozwiazanie sprwySmile

Ps. Gemello nastepnym razem gdy bedziesz chcial sie zaslonic regulaminem prosze zastanow sie 2 razy, fdyz w tym momencie odczuwam de ja vu Smile

@Down

Ponizej znajduje sie kolejny przyklad lamania regulaminu przez Gemello, jak sam ciagle powtarza takie sprawy powinno sie zalatwiac na PW. Odniose sie do jego oskarzen, nasze posty lacza sie z tematem w ktorym sie wypowiadamy, twoj post o ktorym mowa jest jedynie wiadomoscia w ktorej uznajesz dany post za sapm Smile
Jesli ja zlamalem tam regulamin, to ty tez, i henu tez ;p wiec ty powinienes miec 40% a henu 20 tak ? zastanow sie troche.
Gemellio nic do Cb nie mam ale jak już tak rygorystycznie stosujesz ten swój chory regulamin to stosuj go równo a nie karasz tylko Nieśmiałego. Tyle tylko z mojej strony Smile
Zamykam wątek, sprawa przedawniona, nie ma tutaj czego drążyć.
Przekierowanie