Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Nowa moda ;p
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W zwiazku z nowa moda na oscentacyjne odchodzenie z forum zakladam ankiete xD po oddaniu swojego glosu napiszcie czemu akorat ta osoba ;p
Scrappy ma odejść z forum i przyjść do mnie do gdańska xdd haha <3
(12-08-2012 02:31)Gemello napisał(a): [ -> ]Scrappy ma odejść z forum i przyjść do mnie do gdańska xdd haha <3

Widze ze marzyciel z cb xD

Moim typem byl Rap, w koncu jego przyjaciel juz odszedl xD
pfff a jeżeli ktoś nie chce odchodzić co wtedy ??

Nieśmiały > jakoś nie lubie pozerów i ludzi co myślą że wszystko im wolno
TUPTOL VS. SIKAWA!
PO PROSTU SIKAM! XDDDDDDDD
HAHAHHAHAHAHAH XD BOŻE. SZCZAM!
TUPTOL VS SIKAWA!
MAMOOO! CZYMAJ MNIE, BO NIE WYROBIĘ! HAHAHAHAHAHA XD


Mój głos?
Gemello.
Niby jest modem, a zachowuje się gorzej niż normalny user -.-'
Raz jest zajebisty, i idzie z nim pogadać, a od kilku dni zachowuje się jakby miał okres x_x
Nagle zaczyna pełnić z powrotem rolę moda, czepia się wszystkich o wszystko, albo pisze, że jest "ch*jem", ma głupie wejścia na SB, obraża ludzi, ma niby wyj*bkę, w ogóle nie wnosi pozytywnej atmosfery na forum.. Wolałabym mieć Niesmialego jako moda, niż Gemello, który ciągle ma wonty.
Może sam nie odejdzie z forum, ale - jak ktoś tam napisał na SB, nie pamiętam kto - według mnie jest "najsłabszym ogniewem" xD
ja, chociaż nie mam zamiaru odejść Big Grin
(12-08-2012 04:20)RapZmieniłMojeŻycie napisał(a): [ -> ]pfff a jeżeli ktoś nie chce odchodzić co wtedy ??

Nieśmiały > jakoś nie lubie pozerów i ludzi co myślą że wszystko im wolno

Widze ze jestes wonie intelientny co twoj przyjaciel Snorlax Smile ankieta nie jest glosowaniem na tego kto ma odejsc, a jedynie zabawa w ktorej glosujemy na tego kto wedlug nas jako nastepny strzeli focha i dokona wielkiego odejscia Smile
Dałem na siebie, bo teraz ja będę obiektem hejtingu i pewnie zrobi mi się smutno Sad

http://kwejk.pl/obrazek/1364850/haters-gonna.html
Myślałem że chodzi o dzisiejszą modę Tongue.
Przekierowanie