Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak zagadać do chłopaka ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem. zakochałam się w 2 lata starszym Mateuszu Smile
Moja koleżanka pisała z nim o mnie i ostatnio zauważyłam że on się na mnie patrzy Big Grin co mam zrobić kiedy on zawsze jest w kręgu kolegów a na portalach społecznościowych nigdy go nie ma ??
Witaj Natalio, tak a propo to ile masz lat ? ;> Nie chcę być uszczypliwa ale piszesz bardzo dziecinnie. Po co twoja kumpela ma z nim o tobie gadać skoro sama możesz do niego podejść ? To że się patrzy to jeszcze nic nie znaczy Big Grin wiesz wiele ludzi się patrzy. Podejdź do niego i jego kolegów i zacznij z nimi gadać, zaprzyjaźnij się z nimi a może on wtedy zwróci na Ciebie uwagę ? Ale jeżeli nie będziesz czuła się dobrze w ich towarzystwie to nie pchaj się tam na siłę tylko dlatego że jakiś koleś Cię kręci Smile.
dzięki Smile mam 15 lat Big Grin
Nie ma sprawy Smile sama kiedyś przez takie rzeczy przechodziłam i nie wyszło mi to na dobre Big Grin chłopaki lubią odważne laski zapamiętaj Tongue.
dzięki jeszcze raz :*
Jako że ja mam na imie Mateusz i w sumie jestem 2 lata starszy od Cb (bo 18nastke dopiero skończe za 3 miesiące) bd tu ekspertem Big Grin Jeśli sie na Cb patrzy to daj mu jakiś znak np. uśmiechnij sie miło i puść oczko Wink następnie poczekaj aż do Cb podejdzie i juz masz z górki Wink
Mhyh pewnie już znacie historie jak poznałem moją koleżanke.. Widujecie się tylko w szkole ? Nie bój sie jego kumpli skoro jego koledzy to idioci to on lepszy nie jest Wink
Mam podobny problem, wkręć się w tę paczkę. Gadaj razem z nim i jego kolegami, żeby ciebie poznali. Jeżeli już by doszło do czegoś więcej, ważne by było by jego kumple w pewnym sensie ciebie tolerowali i nie mówili o tobie za bardzo złośliwych rzeczy Smile
temat do zamknięcia Smile skoro wyjaśnione Big Grin.
Przekierowanie