Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Własna strona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam takie nietypowe pytanie, chce założyć swoją stronę i słyszałam coś kiedyś o jakichś sztuczkach, żeby strona była widoczna na pierwszej stronie w google? Podobno jakieś firmy nawet się tym zajmują, wiecie ile kosztuje taka usługa?
Teraz jest tyle darmowych szablonów, że samemu można sobie stronę założyć.
(22-05-2017 13:07)dziewczynaszamana napisał(a): [ -> ]Teraz jest tyle darmowych szablonów, że samemu można sobie stronę założyć.

Chodziło mi o pozycjonowanie, nie tworzenie stron. Smile Znalazłam taką stronkę z której się trochę się dowiedziałam.
https://afterweb.pl/pozycjonowanie/poroz...-w-google/ w sumie nie miałam pojęcia, że to taka droga usługa. Myślałam, że raz zapłacę stówkę i będzie po kłopocie.
Polecam sprawdzić jeszcze google pozycjonowanie
Wyszukiwarka Google jest bardzo często używana i cieszy się ogromnym zaufaniem.
Na początku możesz zamówić Pakiet Start.
Słyszałam, że strony projektuje i wykonuje firma Internetowe strony www. Mają przystępne ceny, a projekty dopasowują do charakteru i potrzeb firmy. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta, mają ciekawe pomysły. Dodam, że działają w Łodzi i okolicach, ludzi chwalą ich za wysoką jakość usług. Ich strony internetowe Łódź są odpowiednio zoptymalizowane, a to też pomocne.
Przekierowanie