Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zadośćuczynienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie forumowicze.
Wracając ze szkoły zostałam potrącona na pasach przez pijanego kierowce. Trochę się poobijałam, bez większych obrażeń ciała. Czy mimo to należny mi się jakieś zadośćuczynienie od sprawcy wypadku? Może nie powinnam stracic czasu i do razu oddać sprawę takim fachowcom http://www.kompensja.pl/odszkodowania/ jak sądzicie?
Zgłoś się do EuCO. Firma jest naprawdę godna uwagi. Solidnie podchodzą do sprawy. Zajmują się odzyskiwaniem odszkodowania.
Moim zdaniem to dobry pomysł bo jak najbardziej należy Ci się jakieś odszkodowanie Smile
wydaje mi się, że warto w tej kwestii skonsultować się z prawnikiem albo radcą prawnym i zapytać, jakie kroki prawne należy podjąć.
Taka porada sporo kosztuje. Lepiej właśnie do tego EuCO się zgłosić, bo oni pobierają wynagrodzenie tylko wtedy, gdy odzyskają odszkodowanie.
Sama też w takim przypadku najchętniej postawiłabym na taką pomoc, jak chociażby dobry adwokat z Lublina . Przede wszystkim bowiem w Kancelarii Adwokata Marcina Gałązki mamy dostęp do szerokiego zakresu usług prawniczych. Jednocześnie obejmują one w zasadzie wszelkie dziedziny prawa i na pewno uzyskamy tam niezbędną pomoc.
A jak adwokatowi nie uda się odzyskać odszkodowania? I tak trzeba mu zapłacić. W wielu sytuacjach to się nie kalkuluje.
Jeśli odrazu nie zgłosiłaś sprawy na policję, bądź nie masz dowodów (monitoring itp.) to niestety ale nic nie dostaniesz, bo nie będziesz w stanie udowodnić temu panu winy.
Walcie do EuCO jak w dym! Oni są bardzo skuteczni. Poszukajcie sobie w necie artykuły o odzyskanych przez nich odszkodowaniach.
Przekierowanie