Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Własna firma - kredyt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Otwierasz swoją własną firmę i potrzebujesz gotówki na start? Jeśli tak to najkorzystniejszą ofertę kredytów znajdziesz na aasadlabiznesu.pl. Możesz pożyczyć nawet 10 tysięcy na bardzo dogodnych warunkach. Ja już skorzystałem z ich oferty, Ty także możesz!
Jaki jest całkowity koszt roczny dla 20 tys. zł?
(11-05-2017 17:32)speed napisał(a): [ -> ]Jaki jest całkowity koszt roczny dla 20 tys. zł?

zależy nie musisz bazować tylko na jednej firmie. Warto wpaść na to forum https://www.forum.pozyczkabez.pl/ i poczytać szczegóły na temat różnych kredytów. Nie tylko z jednej firmy.
Własna firma to ciągłe inwestowanie tak by był ciągły wzrost. Warto się zastanowić co mogłoby się do tego przyczynić. Moim zdaniem warto inwestować w terminale płatnicze. Jeśli szukacie dobrej sprawdzonej firmy z terminalami płatniczymi i przelewy online? Jeśli TAK ! To właśnie oferta firmy powinna was jak najbardziej zainteresować, posiadają w swojej ofercie wiele nowoczesnych funkcji w terminalach płatniczych.
Można też starać się o dotacje z UE.
Ja mam z mężem firmę ale budujemy magazyn, jesteśmy w połowie budowy ale zastanawiam się jak zabezpieczyć magazyn przed zalaniem. Słyszałam że w tym przypadku najlepiej zrobić odwodnienie. Słyszałam że dobrej jakości materiały do wykonania odwodnień ma firma- https://hauraton.com . Czy ktoś może mi doradzić ?
To wcale nie jest takie fajne, posiadanie własnej firmy.
Fakt, wiem coś o tym. Dlatego po 4 latach zrezygnowalem. Trochę mi szkoda, ale w momencie gdy zostałem sam ze wszystkim na głowie nie dałem rady. Większe szanse na powodzenie w biznesie mają na pewno ci ludzie ktorzy nie biorą kredytu a mają odłożoną kasę na start lub z dotacji.
Błędne jest otwieranie firmy z wykorzystaniem kredytu. Taki biznes raczej nie ma racji bytu, a tym samym nie posiada żadnego wolnego kapitału.
Ja teraz nie wyobrażam sobie zakupów bez internetu. Teraz wszystko zamawiam przez internet i płacę od razu. Przesyłka przychodzi bardzo szybko a ja nawet nie muszę wychodzić z domu Wink A jeśli jakaś firma posiada terminal pos to już wogóle jest kosmos ! Świetna jakość płatności elektronicznych z najwyższego topu !
Stron: 1 2
Przekierowanie