Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pękające lakiery.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Miałam taki lakier kilka lat temu, wtedy efekt naprawdę mi się podobał dziś bym chyba czegoś takiego nie chciała na paznokciach
Powiem szczerze że mnie takie lakiery nie przekonują, może i są ciekawe, ale mi nie przypadły do gustu.
mnie też nie bardzo :<
Poczytaj sobie o renowacji - http://www.fancydetailers.pl/ co prawda jeśli chodzi o kompleksową renowacje lakieru auta to nie będzie to mały wydatek, ale efekt będzie naprawdę bardzo dobry. Na pewno w każdym mieście masz przynjamniej jednego dobrego lakiernika, jak nie to warto pojechać dalej i zrobić to porządnie.
To może pomogą lakiery żelowe, które nie pękają tylko są elastyczne, tutaj mam ranking takowych lakierów http://amantis.pl/lakiery-zelowe-czym-sa...paznokcie/ Moja znajoma wiecznie ich używa i nie zamierza zmieniać na inne, zadowolona jest z docelowego efektu.
Swego czasu takie pękające lakiery były nawet modne.
Ja teraz przerzuciłam się wyłącznie na hybrydy i generalnie każdemu polecam chociażby spróbować tych lakierów. Jeśli o nich nie słyszałaś to zobacz na http://www.vitalogy.pl/uroda,zdrowie,134...yklego.htm masz tam wypisane czym lakiery hybrydowe różnią się od zwykłych.
Sprawdźcie sobie lakiery z Oriflame. Są bardzo dobrej jakości i wiele osób je poleca, mają szeroki wybór… czy to kolorów (są bardzo dobrze napigmentowane), czy wykończenia- od błyszczących do matowych. Na pewno o nich słyszeliście. Wśród moich znajomych jest bardzo sporo konsultantów, ale jeżeli nie znacie nikogo kto pośredniczy w Oriflame możecie zajrzeć na https://pl.oriflame.com/business-opportu...ant-finder . Tutaj znajdziecie konsultanta najbliżej swojej lokalizacji, a jeżeli chcecie to nawet sami możecie zostać konsultantem – na pewno są z tego jakieś profity.
Słabej jakości lakiery mogą pękać, jeżeli chodzi o lakiery żelowe, to nigdy się nie spotkałam aby komuś pękł lakier, chyba że ktoś źle pomaluje paznokieć. Sporo ciekawych informacji na temat lakierów żelowych znalazłam tutaj http://amantis.pl/lakiery-zelowe-czym-sa...paznokcie/ Sama zastanawiam się nad zakupem kilku, bo strasznie mi się podobają.
Ja stosuję produkty od LiluLash. Gdyby był ktoś zainteresowany -> http://lilulash24.pl
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie