Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pękające lakiery.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Mój działa i na zwykłym, efekt zawsze dobry wychodzi.
Oj mi osobiście się te paznokcie nie podobają - lakiery wyglądają jak obdrapane. Gdyby moja Kasia takie miała to by mi się to nie podobało. Na szczęście ona lubi klasykę i zawsze ma pomalowane na jeden kolor, ale bardzo często zmienia Smile Chciałbym zrobić jej niespodziankę i chyba wykupię jej manicure w http://www.vicihair.pl/ bo widziałam, ze mają teraz promocję -50% więc się mega opłacaSmile
Ja maluję swoje paznokietki lakierem SALLY HANSEN i nie odpryskuje mi przez spory okres czasu na paznokciach, oczywiście nie pielę ogródka ani nie kopię rowów tylko mam pracę biurową Smile więc nie ma co się dziwić. Kupowałam w tym sklepie Internetowym http://ezebra.pl/product-pol-9752-SALLY-...-REDY.html bardzo przystępne ceny Smile
Średnio mi sie coś takiego podoba.Dużo bardziej wole klasyczny manicure. A jeszcze jak zrobimy go sobie w takim salonie http://www.vici.clinic/ to bedzie on sie bardzo ładnie prezentował.
Moim zdaniem fajna łatwa ozdoba
Niee takie lakiery nie są ładne. Lepiej iśc do takiego salonu jak ten http://www.vici.clinic/ i wybrać sobie jakiś ładny manicure.
A mnie się podobają, dają ciekawy efekt na paznokciach.
Ja jakoś nigdy nie byłam fanką takich lakierów i sama z nich nie korzystałam.
Ja staram się dbać o paznokcie sama. Nie stać mnie aby co kwilę robić je w gabinecie kosmetycznym. Teraz czytam o elektroniczny pilnik scholl opinie Widziałam go w Rossmanie i chcę zakupić. Ułatwi mi pracę nad manicur i szybciej uda się go zrobić. Można też zastosować go do paznokci stóp. Lubię robić sobie takie domowe spa. Maseczka na twarz i kosmetyka reszty ciała.
A według mnie to wygląda jakoś tak nieestetycznie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie