Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: bieganie na zewnątrz czy na bieżni?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
bieganie na zewnątrz czy na bieżni? jak myślicie, co będzie lepsze?
___________________
remonty zielona góra
Idzie wiosna, więc można już biegać na dworze.
ja też uważam, że lepiej biegać na zewnątrz bo zawsze się człowiek dotleni.
Ja uważam że bieganie ma jedynie sens na dworze, nie lubię biegać na bieżni dla mnie to jakaś masakra.
Ja niestety należę do tych leniwych i wybrałbym bieżnię, ale wiem, że bieganie an świeżym powietrzu jest dużo bardziej skuteczne i wydajniejsze.
Wolę biegać na zewnątrz, ale wszystko zależy od pogody i mojego własnego "chcenia"
tylko i wyłacznie na zewnątrz, na bieżni jest to bardziej męczące Smile
Zdecydowanie preferuje biegać na powietrzu, lepiej wpływa to na mój nastrój i zaangażowanie. Jeżeli jeszcze fajna jest pogoda tym bardziej, bieżnia jest ok w przypadku braku dobrych warunków atmosferycznych. Ja bardzo często biegam i dla ułatwienia planuje zakupić sobie świetne okularki sportowe. Bardzo mi się spodobała oferta na stronie http://www.optishop.pl/okulary-sportowe-...inner.html - zamierzam je zakupić, ponieważ są świetne idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest ich komfort noszenia.
Oczywiście, że na powietrzu! Zdecydowanie lepiej się biega.
W lecie oczywiście warto biegać na świeżym powietrzu, a zimą raczej na bieżni, choć wiele osób nie zmienia swoich przyzwyczajeń. Warto przygotowywać się do konkretnych wydarzeń sportowych, bo tylko wtedy będziemy mieć motywację. Przy okazji ostatniego półmaratonu w Gdyni była zorganizowana fajna akcja przez tytularnego sponsora firmę ONICO. Pewnie wiecie, że odbywały się tam również targi sportowe. ONICO postawiło bieżnię przy swoim stoisku i za każdy przebiegnięty przez chętnych kilometr 10zł lądowało na koncie Fundacji ONICO, która pomaga dzieciom.
Stron: 1 2
Przekierowanie