Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: no hej .
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemano wszystkim forumowiczom. Smile
Jestem Asia, 15 lat z Krakowa... Smile Uwielbiam grać w siatkówkę, piłkę nożną... ;p Tańczę hip-hop i gram w cs'a ;xx
Nie mam pojęcia co jeszcze napisać ale okay Big Grin
jeszcze raz siemka ^^
Hej asia ;D
Serdecznie witam na forum Big Grin
Tez kiedys tanczylem ;D Mysle ze znajdziesz wspolny jezyk z wieloma osobami na forum Smile)

W razie jakichs pytan pisz smialo Wink) napewno odp Smile)
Teeż kiedyś grałem w cs Big Grin ale to za czasów gimnazjum Big Grin Witam serdecznie Big Grin
Lubisz grać w nożną? Widze, że się dogadamy! Big Grin + pierwszy raz widzę dziewczynę, która gra w c'sa! xD Ale zawsze to jakieś wyróżnienie, nie? Big Grin
CZEŚĆ! ^^
Piłka nożna , Cs . Chyba się polubimy Big Grin
Hej Big Grin Też kiedyś grałam w cs'a xD
Henuttaunebu (Boże... jaki nick trudnyBig Grin),
Czy ja wiem, czy wyróżnienie ? ;D
osobiście znam sporo dziewczyn grających w cs'a ;p
masz tak że jak wchodzisz na server to od razu każdy jest miły i chce z Tobą gadać??Big Grin
(31-07-2012 23:48)Błażejuu napisał(a): [ -> ]masz tak że jak wchodzisz na server to od razu każdy jest miły i chce z Tobą gadać??Big Grin

haha. wiesz to nie jest tak, na początku jak grałam 2 lata temu byłam w to zielona i z nikim nie gadałam... ;p
a teraz na servorowni jestem dwa lata, to w sumie znam tam większość osób i jest miła atmosfera. ale tak jak wejdę na inną serverownie to tak jest xdd
To jest najśmieszniejsze Big Grin uwielbiałem takie sytuacje Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie