Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: przywitanie - powitanie..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
w sumie nie pisalam nigdy na forum wiwec jesli dodawanie tego wątku jest w zlym stylu, ze jakos inaczej sie powinnam przywitac to sorry ;D
Coś o mnie... Mam na imie Aska, mam 16 lat lubie metal i rock i tyle chyba Wink a Wy ?
Spoko, ja tak samo jak Ty tylko że mam na imię Weronika ! Big Grin
Miło witać, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile
No i kolejna para cyckow xD Siema ;p
Henuttaunebu - no to widze, ze '96 to same noł lajfy ;D

Niesmialy - coś powiesz o sobie ?
(31-07-2012 02:18)Dżołana napisał(a): [ -> ]Henuttaunebu - no to widze, ze '96 to same noł lajfy ;D

Dlaczego noł-lajfy? : o
Lubie cycki xD, anime, "klasyczna muzyke" i kinematografie, przez najblizszy miesiac mam jeszcze 19 lat ;p
(31-07-2012 02:20)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]
(31-07-2012 02:18)Dżołana napisał(a): [ -> ]Henuttaunebu - no to widze, ze '96 to same noł lajfy ;D

Dlaczego noł-lajfy? : o

aa czyli tak robic, narazie nie ogarniam forum ;P
bo normalny czlowiek o tej porze spi moaj droga Smile)

(31-07-2012 02:23)Niesmialy napisał(a): [ -> ]Lubie cycki xD, anime, "klasyczna muzyke" i kinematografie, przez najblizszy miesiac mam jeszcze 19 lat ;p

Cycki to niepotrzebny balast.. hmm anime;D pokemony kiedys ogladalm, liczy sie? a i klasyczną lubie czasem posluchac Wink
(31-07-2012 02:24)Dżołana napisał(a): [ -> ]aa czyli tak robic, narazie nie ogarniam forum ;P
bo normalny czlowiek o tej porze spi moaj droga Smile)

Hahaha, są wakacje w końcu a poza tym ściągam film i, i tak muszę czekać, więc mi to różnicy nie robi xD

btw. może powiesz nam coś więcej o sobie? Np. skąd jesteś, i czy masz jakąś pasję/ hobby? Big Grin
Hahaha, są wakacje w końcu a poza tym ściągam film i, i tak muszę czekać, więc mi to różnicy nie robi xD

btw. może powiesz nam coś więcej o sobie? Np. skąd jesteś, i czy masz jakąś pasję/ hobby? Big Grin
[/quote]

o, a jaki Film? hackerze ;D
jestem z dolnego slaska, w sumie pasja.. muzyka, czytam troche maluje no i to tyle, nic ciekawego.. a Ty?
nie wiem czy dobrze zrozumialas klasyke ;p ale nie powiem ze nie lubie posluchac dobrej opery Smile co malujesz?? czycki sa fajne ;p jaki masz rozmiar?? xD (serio nie jestem takim zboczencem na jakiego wygladam ;p )
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie