Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siemano.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, dowiedziałem się o tym forum dzięki reklamie w poczekalni na kwejku. Postanowiłem się zarejestrować głównie by znaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach. Lubię muzykę, za każdym razem kiedy podróżuje po mieście mam przy sobie słuchawki, głównie słucham rap'u lub hip-hop'u, ale od czasu do czasu lubie zmienić styl i posłuchać czegoś innego. Dużo gram w gry, ostatnio zajarała mnie Fifa 12 ;d.
No, więc cześć, co tam u was? ;d
widzę, że nei tylko ja z kwejka Big Grin
HENU!!! Twoja reklama działa!

Btw. Witamy, mamy nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej Smile Ile masz lat?
Mam 16 lat.
JEZU BĘDĘ ROBIĆ TE REKLAMY CZĘŚCIEJ <3

Super, super bawcie się dobrze Big Grin witamy! <3
(30-07-2012 23:54)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]JEZU BĘDĘ ROBIĆ TE REKLAMY CZĘŚCIEJ <3

Super, super bawcie się dobrze Big Grin witamy! <3

Właśnie jak czytałem inny temat i zobaczyłem, że to ty zrobiłeś reklame, to dałem ciebie jako użytkownika który polecił to forum, czy coś takiego ;d
(31-07-2012 00:00)GolyAfroman napisał(a): [ -> ]Właśnie jak czytałem inny temat i zobaczyłem, że to ty zrobiłeś reklame, to dałem ciebie jako użytkownika który polecił to forum, czy coś takiego ;d


Świetnie, dziękuję Ci bardzo Smile
heeej ;P ja o sobie juz pisalam ,obczaj moj watek. tez tu jestem dzieki poczekalnie na kwejku
Witam cie na forum Smile
W razie jakich kolwiek pytań Big Grin Pisz Big Grin
Cześć Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie