Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ozdoby świateczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ozdoby świąteczne sa chyba jedną z lepszych atrakcji jeżeli chodzi o święta. Sama jako małe dziecko uwielbiałam zakładac lampki przed domem. Teraz razem z moją córka dekoruje wszystko przed domem. Szukałam jakiś ciekawych inspiracji i w tym roku spodobały mi sie takie choinki http://ogrodolandia.pl/choinka-christmas-tree-S . Prezentuja się ładnie i na pewno posłużyły by nam przez kilka ładnych lat.
Ja ozdoby świąteczne juz mam teraz muszę kupić tylko wszystkie prezenty.
Nie miałam za wiele pomysłów więc zaczęłam szukać prezentów w takich http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystki...ych-.bhtml poradnikach. Są one mega pomocne Smile
Pamiętajcie o tym, że święta szybko się kończą niestety. A po świętach przychodzi ksiądz po kolędzie. Właśnie, macie w domu komplety kolędowe? Ja się niedawno przeprowadziłam do nowego mieszkania i chyba muszę kupić bo niestety nie mam. Myślicie, że takie będą okej: http://www.meritohurt.pl/komplety-koledowe.html?
Witam u nas oproch choinki zawsze robimy swiateczny stroik na wigilijny stol.Bardzo fajna tradycjaSmile
ja z ozdobami świątecznymi jestem ostrożna ze względu na dwa koty.
Całkiem fajne Smile Ja w końcu mogę zaszaleć i udekorować jak chcę, bo mamy własne mieszkanie. Zawsze np. chciałam powiesić wieniec świąteczny na drzwiach, ale w żanym z mieszkań, które wynajmowałam, nie było gwoździka w drzwiach, a sama nie mogłam go wbić... Ale teraz mogę! Szukam różnych inspiracji i pomysłów, tutaj http://supermamy.limango.pl/udekoruj-dom-swieta/ bardzo podoba mi się ta kulista lampa! Super pomysł! No i oczywiście będzie żywa choinka i dekoracje z gałązek.
Ja ozdoby świąteczne kupiłam w Home&You.
Na https://gardenspace.pl/ też mają ciekawe propozycje.
Ja widziałam też duży wybór ozdób w https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Ozdoby-swiateczne/14 ale ostatecznie nic w tym roku nie kupowałam, bo miałam z zeszłego. Może za rok na coś się skuszę.
Właśnie zaczęłam się rozglądać za ciekawymi pomysłami na świąteczne ozdoby. Nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę a przecież zaraz po Wszystkich Świętych zacznie się świąteczny szał. Szukałam w sieci i trafiłam na bardzo fajne dekoracje na stronie https://pm-m.pl/279-boze-narodzenie. Szczególnie spodobały mi się tam lampki które wyglądają jak płatki śniegu.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie