Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kursy walut
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Hej, zastanawialiście się z czego wynikają aktualne kursy walut i co ma na nie bezpośredni wpływ? Ja nigdy nie przykładałam do tego większej wagi ale ostatnio natknęłam się na całkiem interesujący artykuł http://www.bloombergbusinessweek.pl/arty...88178.html. Nie wiedziałam, że cała gospodarka może mieć aż tak duży wpływ na zmiany na rynkach walutowych.
oczywiście,że może a jak się wgłębisz bardziej w temat, to nie chcesz wiedzieć więcej ,bo masz wrażenie,że ktoś pociąga za sznurki
Niezła strona. Smile Ja częściej jednak korzystam z porównywania lokat. Wink
Kantory internetowe rosną tak naprawdę jak grzyby po deszczu. Przedsiębiorcy, zauważyli, że to dobra gałąź rozwoju dla ich firm. W każdym bądź razie,ja polecam ergokantor, korzystne warunki wymiany, niskie koszty, przejrzysta platforma.
Ja nie jestem zainteresowana jakoś specjalnie kursami walut. Ale mam nadzieje, że uda się to załatwić jak tylko wrócę dobry kurs wymiany. Bo w sumie bardzo mi zaczęło na tym zależeć ostatnio.
Mnie interesują wtedy, gdy potrzebuję wymienić, zawsze sprawdzam średni FOREX i wymieniam przez kantor online, bo można taniej.
Ja akurat interesuję się dość mocno kursami walut, bo aktualnie panuję już wyjazd urlopowy.
Myślimy o rejsie: http://www.globtourist.com/czartery-karaiby.html wczesną wiosną,
wiec to akurat u nasz aktualny temat - ile będziemy musieli wymienić i jakiej waluty.

Z tego, co się orientuję, to tam obowiązują ichnie dolary karaibskie, ale na niektórych wyspach można płacić również euro i dolarach amerykańskich. Poprawcie mnie, proszę, jeśli się mylę.
Dlatego niezły zamęt z tymi walutami i warto mieć odrobinę rozeznania, jesli ktoś planuje tam wakacje.
Tak, dobrze wiedzieć jak to działa. Może nam to pomóc w inwestycjach.
Warto być na bieżąco jeśli ktoś wymienia walutę regularnie . Sam często czytam newsy walutowe od Amronet, od kiedy się zarejestrowałem w kantorze wysyłają mi je na maila.Nie muszę więc szukać po Internecie. Dobrze, że kantor online w ten sposób dba o klienta.
Jak chcecie zacząć przygodę z tą formą zarabiania to na starci polecam wam zapoznać się z tymi artykułami: forex - opinie. Mi dały dużo do myślenia.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie