Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Najlepsza pizzeria włoska Bielsko-Biała
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ktoś mieszka gdzieś w okolicy?
Czy jesteście w stanie wskazać jakiś sprawdzony lokal, gdzie rzeczywiście podają bardzo smaczne jedzenie? Chodzi właśnie o ten włoski klimat, nie chcemy mega tłustej pizzy. Przychodzi wam coś na myśl?
Raczej pizza we włoskich klimatach to ciężko. Dobre jedzenie mają np. w Gusto Dominium, tam ta pizza jest właśnie na cienkim cieście, smaczna, klimatyczna, powinna robić różnicę. Co ciekawe - nasze doświadczenia pokazują, że małe lokale, które powinny mieć dopieszczoną pod każdym względem pizzę, wcale takiej w praktyce nie mają.
A w których małych lokalach byliście? Tak żebyśmy wiedzieli co pomijać? ;-)
Nigdy w tym lokalu nie jedliśmy, ale z nazwy oczywiście kojarzę.
Jakaś konkretna pizza będzie pierwszoligowa?
Dominium jest bardzo dobra. Ta sieć ma chyba swoje restauracje w całej Polsce
Skoro tak chwalicie, to spoko, spróbujemy ;-) Zresztą widzę w sieci na ten temat sporo pozytywnych komentarzy, więc chyba nie może być źle ;-)
wg mnie najlepszą pizzą jest taka, którą zrobimy samodzielnie w domu Wink ja innej nie jadam
No średnio się zgadzam - w domowych warunkach trudno o zrobienie tak dobrego ciasta, no chyba że metodą prób i błędów, za którymś tam razem na pewno się uda, ale... to nie dla mnie. Kilka razy już nawet próbowaliśmy samodzielnie zrobić pizzę, ale ten efekt naprawdę był po prostu słaby... Co innego pizzeriman, a co innego domowa kuchnia ;-)
Masz rację, w domowych warunkach byłaby najpewniejsza, bo sami wybierajcie składniki, robicie ciasto. I nawet wiele razy próbowaliśmy i nie wiem o co chodzi, ale ja nie potrafię powtórzyć takiego ciasta jak w Dominium. Zresztą - sieci raczej mocno pilnują swoich przepisów.
Dokładnie ;-)
U wielu osób jadłem pizzę samodzielnie przygotowaną, ale absolutnie nikt nie potrafił zrobić takiej, która byłaby chociaż zbliżona do jedzenia w ulubionych pizzeriach. Po prostu oni muszą mieć jakieś swoje receptury. Fakt, że pizza powstaje w konkretnym, wypasionym piecu, również ma znaczenie.
Inna sprawa to jeszcze produkty - nawet inne przygotowanie zwykłej cebuli sprawia, że pizza smakuje już zdecydowanie inaczej. A mowa o najprostszym producie. Co w takiej sytuacji z pozostałymi? Jak przygotować samodzielnie np. owoce morza? Albo sos szpinakowy? ;-)
Stron: 1 2
Przekierowanie