Brat ma mieszkanie z hipoteką i niestety, nie wyrabia się ze spłatami. Bank nie chce iść na ugodę, a sprzedaż w normalnym trybie może trwać miesiącami. Czy ktoś miał do czynienia z firmami skupującymi zadłużone mieszkania? Znalazłam ofertę
https://abcskupnieruchomosci.pl, gdzie podobno pomagają w takich sytuacjach.
Polecam skorzystać z oferty skupu nieruchomości jaką oferują w
https://transakcja24.pl/ Każda ich transakcja jest finalizowana w kancelarii notarialnej a jej koszty łącznie z konsultacją leżą po stronie skupu. Zajmują się skupem m.in. domów z ogródkiem, apartamentów w centrum miasta, siedlisk usytuowanych poza granicami miasta, mieszkań i domków nad morzem, kawalerek czy różnego rodzaju działek. Z nimi uda się Wam szybko załatwić wszystkie formalności i sfinalizować transakcję w zaledwie 24 godziny.