Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: W jaki sposob mozna dodatkowo reklamowac tego typu uslugi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Mam do was zapytanie , które wiąże się z reklamą firmy, działającej w dość niszowej branży. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem dźwigów szpitalnych. Sprzedawane przez tą firmę produkty mają bardzo wąską grupę odbiorców i ciężko jest wymyślić przynosząca rezultaty formę promocji. Rzecz jasna firma posiada stronę internetową, która jest pozycjonowana w Internecie na różnego typu frazy: dźwigi towarowe. Zastanawiam się co dodatkowo jestem w stanie uczynić, żeby tego rodzaju dźwigi szpitalne promować w inny sposób. Posiadanie profilów na serwisach społecznościowych to raczej kiepski pomysł. Ilość osób, która wejdzie na stronę z takiej kampanii będzie znikoma. Może wy posiadacie jakieś niekonwencjonalne koncepcję na promocję tego rodzaju dźwigów towarowych.
Fajne byłyby bilboardy, które skomponowane z otoczeniem będą pokazywać jak wysokie są takie dźwigi. Czy reklama w radio może.
Jest kilka sposobów m.in https://bazafirm.miasta.pl tutaj sobie zerknijcie. Jak możecie zauważyc wiele firm dodało tutaj ogłoszenia z możliwością wykonania pewnych usług. Wydaje mi się, zę fajnie jest reklamować się w taki sposób.
Przekierowanie