Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziewczyny jak do Was zagadywać np: na ulicy jak się Was nie zna.

Bo np: dzisiaj sobie szedłem pozałatwiać pewne sprawy i moje oczy ujrzały pewną dziewczynę w wieku 15-18 lat szła z psem i chciałem do niej zagadać ale nie wiem co mam mówić jak jej nie znam pomożecie mi?
Bo mnie to irytuje jak już zacznę rozmowę to już jakoś dam radę ale boję się zacząć co trzeba mówić?

E: Zapomniałem dodać że najczęściej dziewczyny poznaję przez kolegów tzn oni mnie poznają z nimi ale nie zawsze ze mną są wyjątek jest po % wtedy sam zagaduje i się nie boję ale nie mogę wiecznie pić
Było powiedzieć, ze ma ślicznego psa i zacząć o psach a potem poprosić o numer Smile

A tak ogólnie to po prostu podejdź i zagadaj, w sumie to zależy też od sytuacji..
tzn ja się na tym wcale nie znam ;/
Wiedz, ze nie jesteś jedyny. Jest dużo ludzi w obu płciach, które nie wiedzą jak zagadać do płci przeciwnej, a nawet jak wiedzą to wstydzą się po prostu.

No ja np. wiem jak mam zagadać, ale po prostu nie mogę, jakby coś mnie trzymało.. Wstydzę się i jestem za nieśmiała i tyle.. okropność.
Witam w klubie!!
Mam ten sam problem koledzy się śmieją ze nie boję się 100 kg chłopa a zagadać do laski już tak Tongue
Ja nie tyle co się boję to nie chcę odrzucenia czy coś. Dlatego tego nie robię chyba...
Ja się raczej boję jestem wstydliwy w stosunku do dziewczyn a też czasem chciałbym mieć do kogo się przytulić i z kim pogadać czy też obejrzeć wspólnie mecz w telewizji ale chyba zawsze będę sam ;/
To masz podejście jak ja xD
Ja już widzę swoją przyszłość - stara panna z 12 kotami sama mieszkająca :O Big Grin
a ja stary dziadek po 70 na stadionie Tongue oparty o laskę drewnianą Tongue
Ale nie odbiegajmy od tematu ja potrzebuję pomocy
Do dziewczyny? Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Wykaż się swoją najlepszą cechą i czymś niecodziennym. Kiedy nie jest zainteresowana to to zauważysz, bardzo szybko. Ja np. na przejściu jak widzę ładną dziewczynę podchodzę do niej i czekam na jej ruch a mianowicie aż kącikiem oczu nie zobaczę jak mnie nie zmierzy wzrokiem. Wtedy wiem że wolno a nawet trzeba zagadać. Ale pamiętaj! Najważniejsze jest pierwsze wrażenie.
Stron: 1 2
Przekierowanie