Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Konferencja w górach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy znacie jakieś ciekawe ośrodki w Bieszczadach, w których można zorganizować konferencję?
A na ile osób musisz zorganizować tę konferencję?
Jeśli chodzi o sale na konferencje w górach to zerknij na Hotel Arłamów.
Przede wszystkim dlatego, że jest to jeden z największych chyba kompleksów konferencyjnych w Polsce.
Z tego, co pamiętam w ich salach pomieści się do około 1500 osób,
a co jeszcze istotniejsze - mają doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń.
Bardzo interesująco to wygląda Big Grin
Ja myślałam o konferencji w Karpaczu ale jednak postawię na Wrocław. Wpadła mi w oko sala konferencyjna we wrocławiu do 50 miejsc i chyba się na nią zdecyduję. Konferencja ma być mała ale zalezy mi na jak najlepszej, dobrze wyposażonej sali.
na taka konferencję to bym bardzo chętnie pojechała.
Na pewno konferencja w górach to świetna opcja. Nie mniej jednak nie ma tutaj co ukrywać, że zwłaszcza zimą dotarcie do poszczególnych ośrodków może okazać się nieco utrudnione. Dlatego też sama chętnie zdecydowałabym się na Q Hotel Kraków. Można tam bowiem zorganizować dowolne spotkanie firmowe w doskonałych warunkach, a co więcej jego uczestnicy mogą potem odpocząć w pokojach o wysokim standardzie. W końcu jakby nie patrzeć, mamy tutaj do czynienia z obiektem 3-gwiazdkowym.
(06-11-2016 12:58)charlotte napisał(a): [ -> ]Ja myślałam o konferencji w Karpaczu ale jednak postawię na Wrocław.

Jeśli chcesz organizować konferencję firmową albo szkolenie we Wrocławiu to sprawdź sobie na http://www.investor.wroclaw.pl/sale-do-w...e-znalezc/ jak najłatwiej znaleźć lokal na tego typu event.
Sprawdzaliście już jaką ofertę ma Logos Hotel w Krakowie? Warto sobie przeanalizować to co oferują. Moim zdaniem jest to idealne miejsce na konferencje oraz wszelkiego rodzaju imprezy biznesowe.
Moim zdaniem sale konferencyjne leszno to idealne miejsce na wszelkie spotkania biznesowe. Koniecznie sprawdźcie sobie tego typu ofertę i porównajcie z konkurencją.
Na konferencje czy imprezy firmowe nasz szef zawsze wynajmuje namiot z http://www.luxury-tent.pl/ Smile Kiedy po raz pierwszy wpadł na ten pomysł to niektórzy pracownicy byli trochę sceptyczni, ale po pierwszej firmowej imprezie wszyscy zmienili zdanie! Od tej pory namioty stały się naszym miejscem na spotkania firmowe Big Grin wielkim plusem jest to, że możesz go wynająć i postawić w miejsce, które sobie wymarzysz i zaplanujesz Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie