11-01-2018, 13:52
16-01-2018, 15:34
W czym podają. 

30-10-2018, 15:01
Rzadko piję a jak już to z wysokiej szklanki i oczywiście ze słomką 

11-01-2019, 18:26
A czy macie jakieś sprawdzone sposoby na otwieranie wina bez korkociągu? Czasem zdarzy się kupić spontanicznie ze znajomymi winko, sami wiecie, i akurat nie ma nikt z nas przy sobie otwieracza, wiec trzeba sobie jakoś radzić
Tutaj znalazłem jakieś alternatywne sposoby: https://www.kolezankiszklanki.pl/blog/pr...wanie-wina, próbowaliście któregoś z nich i możecie coś powiedzieć o ich skuteczności?
Ja zwykle próbuję scyzorykiem, najprościej, ale właśnie nie zawsze wychodzi 
Tutaj znalazłem jakieś alternatywne sposoby: https://www.kolezankiszklanki.pl/blog/pr...wanie-wina, próbowaliście któregoś z nich i możecie coś powiedzieć o ich skuteczności?
Ja zwykle próbuję scyzorykiem, najprościej, ale właśnie nie zawsze wychodzi 
27-01-2019, 23:30
Od czasu do czasu jak już piję to piwo to piję je w zgrabnym małym kufelku
Albo szklance. Zresztą ja jak już jestem gdzieś na jakiejś imprezie to zazwyczaj piję drinka z sokiem pomarańczowym dr Witt- uważam, ze najlepiej odpowiada moim kubkom smakowym. Przynajmniej wiem co piję a nie jakąś wodę przysłowiową.
Albo szklance. Zresztą ja jak już jestem gdzieś na jakiejś imprezie to zazwyczaj piję drinka z sokiem pomarańczowym dr Witt- uważam, ze najlepiej odpowiada moim kubkom smakowym. Przynajmniej wiem co piję a nie jakąś wodę przysłowiową.