Szklanka
A tak poważnie to kieliszek do obiadu raz na jakiś czas

Interesuje was dobrej jakości rozrywka ? Sami nie wiecie z jakiej oferty kobiet do towarzystwa warto skorzystać ? Jeśli tak to polecam zajrzeć do
http://www.sexy-sexy.com - super oferty kobiet do wynajęcia. Profesjonalna agencja z Londynu wam to zapewni.
Oczywiście, że pijemy!

czasami wieczorkiem ze znajomymi w jakiejś knajpce, także tylko kufel

Ja też tylko w schłodzonych kuflach...

Mi najlepiej smakuje piwo z butelki;p
Ja piwko piję tylko w kuflu. Nie przepadam za piwem w szklance.
Najbardziej lubię pić w szklance.
A może warto popytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę całkiem niezłe rozwiązanie

No a w czym się pije piwo?

W kuflu, w szklance, w puszce, jak kto woli. Ja preferuję szklankę.