Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobry bank?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaki jest Waszym zdaniem dobry bank?
Chodzi ci o firmę czy to jakie cechy powinien mieć dobry bank? Zawsze można poszukać porównywarek w sieci.
Porównywarka nie zawsze załatwi wszystko za Ciebie. Tutaj potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu bankowości. Umiejętność określenia potrzeb i charakterystyki rachunku bankowego, który będzie odpowiadał Tobie jako potencjalnemu klientowi. Wiem że to nie łatwe. Również nie każdy może zrobić to w sposób porządny. Jednak uważam, że jest wiele metod oraz form szukania produktów spełniających oczekiwania potencjalnego klienta. Angel
Sam dopiero czytając recenzje na blogu o millennium bank i opinie klientów tego podmiotu zdecydowałem się na otwarcie rachunku. Było nim konto 360 stopni, które oferuje pakiet wielu usług za zero złotych.
Słyszałem też dużo pozytywnych recenzji na temat rachunku w nest banku.
Wiem że jest mniej popularny, lecz raczej wart uwagi.
Nest Bank jest jeszcze trochę niszowy, ale daje bardzo atrakcyjne warunki.
Warunki takie jak darmowe konto ma też chyba bank ing.
Owszem, jednak w ING masz kartę darmową warunkowo.
Fakt, doczytałem że jest warunek bezpłatności dla tej karty, którą wydaje klientom bank.
Moim zdaniem dobry bank to taki bank, gdzie są ciekawe warunki i miłe podejście do klienta. Jeżeli chodzi o konkretne banki nie zamierzam podawać żadnej nazwy. Wszyscy widzą jak wygląda sytuacja.
Dlaczego rozpatrujecie bank jako bank - czyli tam gdzie macie konto i tam gdzie bierzecie kredyt? Niestety robienie wszystkiego w jednym banku często sprawia, że narażamy się na "przepłacanie". Konto osobiste założyłem w ING dlaczego? Przeczytałem opinie o koncie ing i mnie przekonały. Jeśli chodzi o kredyty szukam i biorę jak potrzebuje tam gdzie jest najtaniej.
Stron: 1 2
Przekierowanie