Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
GOTHIC! CAŁA SERIA FTW <3 <3
Noc Kruka the best <3
(07-06-2012 12:53)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]Simsy ! <3
Podzielam zdanie, kocham je xD
(24-06-2012 01:40)Jacky napisał(a): [ -> ]GOTHIC! CAŁA SERIA FTW <3 <3
Noc Kruka the best <3
Gotic najlepsza gra rpg na świecie

Chociaż teraz Risen mi sie spodobał

Ja tam w gothica swojego czasu pocinałem

No i do tej pory coś na minecraftcie wybuduję

No i jeszcze seria GTA

Seria Gothic

ale do 2 Noc kruka, bo 3 nie przypadla mi do gustu

no i risen xD niby nie gothic ale godny nastepca <3
Nie gram za bardzo, nie lubię. A jeśli już gram to są to simsy, albo fifa tudzież gta vc <33
AAA
JEszcze seria AC ;d mimo ze to ciagle to jedna i ta sama gra, to za to jaka zaje*ista
I jeszcze seria CoD ^^ mozna postrzelac i dac sie porwac dobremu scenariuszowi

)
Assassin's Creed II !
Pamiętam, jak byłam u brata w Irlandii całe dnie w nią pykaliśmy

Ogólnie nie lubię tego typu gier, ale ta była zajebista!
to polecam Ci droga koleżanko Assassin's Creed III o wiele wiele lepsza gra
JAK TYLKO BĘDĘ MIAŁA OKAZJĘ TO CHĘTNIE ZAGRAM *.*
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10