Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Praca Londyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesują was ciekawe oferty pracy sezonowe w Londynie, chcielibyście wyjechać w końcu za granicę i zarobić trochę gotówki ? Wiadomo że zarobki w funtach to duży przypływ gotówki dla każdego Polaka, ogłoszenia Londyn to ciekawe opcje jakie ma ten portal ogłoszeniowy, znajdźcie wymarzona pracę na tym portalu !
Praca w Londynie jest całkiem atrakcyjna. Chociaż najpierw to trzeba dobrze znać język. Można pójść do szkoły językowej takiej jak tutaj by podszkolić praktyczne umiejętności podczas konwersacji.
Ja uważam, że praca jest w polsce, jeśli ktoś naprawdę chce to znajdzie tutaj dobrze płatne zajęcie. Jeśli jednak chcesz wyjechać to jedź. Najpierw jednak przeczytaj sobie artykuły z poradami dla pracowników. Na pewno będzie ci łatwiej znajac swoje prawa.
Ja ogólnie bardzo chciałabym wyjechać do pracy do Londynu i zamieszkać tam na stałe. Czytałam ostatnio na blogu Dariusza Stasika, a dokładniej w artykule na https://dariuszstasik.com/londyn-miasto-...innowacji/, że jest w tym mieście stosowanych wiele nowoczesnych smart technologii, dzięki czemu można je nazwać miastem inteligentnym. A wiadomo, że w takich miastach żyje się mieszkańcom coraz lepiej Wink
Ja to raczej nie chciałbym pracować w Londynie.
Cześć,
jeśli szukasz dobrej posady to mogę Ci zdradzić, że właśnie ruszyła rekrutacja menedżerów
w jednej z międzynarodowych firm. Może powinnaś wysłać do niej swoją aplikację?
Praca w Londynie wydaje się być fajnym przeżyciem, aczkolwiek bałabym się sama tam jechać.
Przekierowanie