Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: aplikacja Provema
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smile czy znacie i korzystacie na co dzień z aplikacji PROVEMA? Przeczytałam o niej ostatnio na facebooku i tak się zastanawiam czy warto ? Czy faktycznie pomaga w kwestii zarządzania finansami osobistymi ?
nie znam ale jesli pozwolisz chętnie przycupnę i poczytam więcej na jej temat. akurat z finansami u mnie od dawna bardzo słabo wiec przyda sie coś w tej kwestii poprawić...
znam i jak najbardziej polecam Smile mimo tego, ze nie zarabiam źle to zawsze miałam problem z wydatkami, pieniądze uciekały mi przez palce a mi wydawało się, ze kupuje tylko to co potrzeb ne. dopiero używanie aplikacji pokazało mi co zmienić i na pewno jest znacznie łatwiej. no i ma wiele ciekawych funkcji, które też ułatwiają życie Smile ja polecam jak najbardziej, fajne narzędzie Smile
@fiona11 no brzmi to całkiem sensownie Smile a powiedz mi bo czytałam, ze zakłada się konto w banku i z niego można opłacać rachunki. Czy trzeba jechać gdzieś do placówki by to konto aktywować ?
nie trzeba nigdzie jechać, robisz to zdalnie bez wychodzenia z domu co też jest fajną opcją i bardziej bezpieczną i szybszą Smile i tak potem możesz sobie z niego opłacać fv na przykład za telefon, też sprawnie i bezproblemowo Smile
Provema jest super, dla osób, takich jak ja, które samodzielnie nie są w stanie się ,,kontrolować" pod kątem wydatków to naprawdę przydatne narzędzie. i z tego co wiem to jest nawet opcja skorzystania z limitu kredytowego jakby ktoś potrzebował.
(12-01-2022 11:31)ninjaa napisał(a): [ -> ]Provema jest super, dla osób, takich jak ja, które samodzielnie nie są w stanie się ,,kontrolować" pod kątem wydatków to naprawdę przydatne narzędzie. i z tego co wiem to jest nawet opcja skorzystania z limitu kredytowego jakby ktoś potrzebował.

to prawda, można sobie taki kredyt tu zaciągnąć. ja póki co nie korzystam bo staram się spłacić te zadłużenia, które już posiadam ale w razie co to fajnie, ze tu taka opcja istnieje.
aaa no i warto dodać, ze aplikacja jest fajna dla osób, które często grają w gry w sieci. W niej można kupić klucze do ponad 25 tysięcy gier z tego co się orientuje. Ja sama nie gram ale mój narzeczony chętnie z tej możliwości korzysta Smile
apka ma rzeczywiście mnóstwo funkcji, też je ciągle odkrywam i chętnie z nich korzystam Smile
Przekierowanie