Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wakacje w Mielnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sądzicie, czy Mielno to odpowiednie miejsce na spędzenie tam wakacji? Jakiś czas temu przeglądając oferty w poszczególnych nadmorskich miejscowościach natrafiłam na taką opcję jak pokoje do wynajęcia Mielno . Okazuje się, że znajdują się one ciekawej lokalizacji, a co więcej koszt wynajęcia nie jest duży. Jak uważacie, warto skorzystać z takiej propozycji?
Dla mnie Mielno jest zbyt tłocznym miastem jednak ogólnie bardzo lubię morskie klimaty.
Z chęcią się tam wybieram coroku. W tym chciałabym wynająć sobie jeden z apartamentów Sun&Snow bo słyszałam, że są na prawdę świetne. A wy co wynajmujecie na wakacje w tym roku?
Zgadza się, Mielo jest zbyt zatłoczone. Żeby uciec od tłumu turystów warto wybrać się np. na południe Polski, na Śląsk Smile To wciąż niedoceniany region, a ma naprawdę wiele do zaoferowania. Szczególnie polecam Katowice, znaleźliśmy tam świetny hostel. Jakby ktoś z Was wybierał się tam w najbliższym czasie, to tutaj możecie sprawdzić ich ofertę: http://mariacka13.pl/pokoje-do-wynajecia.
Przekierowanie