Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: portale o sadownictwie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój mąż otrzymał sad po dziadkach i trochę słabo gdybyśmy go zaniedbali. Nie jest jakiś bardzo duży, też pracy na wiosnę będzie wymagał. Pomyślałam, że może są portale pomocne w tej tematyce. Znacie jakieś, korzystacie?
Z pewnością można się podszkolić czytając fachową literaturę. A jeśli chodzi o internet to może jakieś grupy na fejsie, blogi. Wpisz sobie w wyszukiwarkę portale dla sadowników czy coś takiego, powinno się coś pokazać. Teraz w necie to wszystko można znaleźć.
(07-11-2021 18:39)alicja930 napisał(a): [ -> ]Z pewnością można się podszkolić czytając fachową literaturę. A jeśli chodzi o internet to może jakieś grupy na fejsie, blogi. Wpisz sobie w wyszukiwarkę portale dla sadowników czy coś takiego, powinno się coś pokazać. Teraz w necie to wszystko można znaleźć.

W sumie racja. Nie wiem czemu od razu nie pomyślałam, żeby sobie poszukać takich portali w internecie. Okazuje się, że nie jest ich tak mało. Z tych co sobie przeglądałam to najwięcej informacji jest na https://sadowniczeabc.pl/ . Bardzo różnorodna tematyka. Może komuś też się przyda.
Przekierowanie