Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Solidne kartony do pakowania - jakie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od niedawna prowadzę swój sklep internetowy z wysyłkami i zastanawiam się nad tym jakie opakowania wybrać, może coś poradzicie. Na rynku jest wiele różnych opcji, ale nie mam pojęcia co będzie najlepsze, aby paczki docierały w całości.
U nas w firmie wszystko jest pakowane w grube kartony i nie mamy problemów ze zwrotami, wszystko jest solidnie zapakowane.
Także zacząłem myśleć nad takimi kartonami, jednak nie mam pomysłu gdzie je kupić. W sklepach w okolicy takie kartony są naprawdę drogie, a na necie nic fajnego nie znalazłem... Może Ty znasz jakieś fajne strony?
Obecnie odpowiednio zapakowane produkty to absolutna podstawa.
Co do konkretnej strony, to musiałbym je poszukać, ponieważ nie pamiętam nazwy. W necie teraz jest tego dużo, to prawda. Nie wiadomo tak naprawdę od kogo kupować te kartony, aby na pewno okazały się być najlepsze.
Okej, to jak tylko ją znajdziesz to podaj mi link, zależy mi na dobrych produktach, w których na pewno wysyłki będą bezpieczne.
Jest to hurtownia Neopak w niej znajdziesz naprawdę wszystko, to czego szukasz do pakowania przesyłek. Kartony, pudełka, taśmy dwustronne itp. u nich jest dosłownie wszystko, ja korzystam z tych opakowań https://neopak.pl/karton-wykrojnikowy-35...a4-id-2381 sprawdzają się doskonale.
Cześć. Najlepsze akcesoria do pakowania znajdziecie w sklepie internetowym izipak https://izipak24.pl/. Mają wszystko co potrzeba do solidnego i szybkiego pakowania. Oprócz taśm można zakupić urządzenia ułatwiające sprawne pakowanie.
Myślę że takie kartony do przeprowadzki będą idealne bo są wytrzymałe i można je zamówić w różnych rozmiarach tak żeby pasowały do tego co chcesz konkretnie spakować.
Sprawdź ofertę firmy TMK Serwis. Jeśli poszukujesz solidnych materiałów do zabezpieczenia paczek to ich Folia Stretch cena oraz różnego rodzaju taśmy na pewno się sprawdzą. Mają w swojej ofercie naprawdę wytrzymałe produkty.
Stron: 1 2
Przekierowanie