Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prezent dla chłopaka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Cześć, jesteśmy ze swoim chłopakiem od niedawna. Niedługo wypada nam rocznica i nie mam pojęcia co mam mu kupić. Co polecacie na prezent dla niego ? Na pierwszą rocznice ? Smile
jak nie masz pomysłu na prezent to wejdź na avans.pl, tam się zainspiruj ja często tam wchodzę jak nie mam pomysłu na prezenty dla facetów. Gadżetów męskich masz tam od groma Tongue
A masz jakieś ulubione Wasze zdjęcie? Może popatrz na coś takiego jak mozaika ze zdjęć. To powiększone zdjęcie, zrobione z innych, małych. Super to wygląda i jest bardzo romantyczne Smile
Może coś sama wykonaj. Z takiego prezentu na pewno się bardziej ucieszy i będzie miało wartość sentymentalną.
Najlepszy prezent dla chłopaka to bilet na koncert albo mecz. Przedmioty to wiecie... kurzą się, czasem się wyrzuca. a wspomnienia są bezcenneSmile
Ja jestem zdania, że jednak warto zrobić większy prezent, który będzie np. zawierała koszulkę ulubionej drużyny, ale faktycznie bilet na mesz, a do tego jakiś fajny gadżet dla mężczyzny . W Toys4Boys jest ogromy wybór tego rodzaju produktów i sama postawiłabym na śmieszny kubek, ale coś a'la mini barek, czy budzik snajpera, tak aby było to niebanalne, a jednocześnie przydatne.
Ja nie lubię dawać takich gadżetów. Wolę bardziej praktyczne prezenty.
Moja koleżanka ma chłopaka zagorzałego kibica. Miał pewne braki w uzębieniu od tego kibicowania i na prezent dostał zaproszenie na konsultacje http://implantmasterspoland.pl/kliniki-master. Zobaczymy jak to się skończy Big Grin
ja tak samo lubie tylko praktyczne prezenty Smile
Ja także. Wiem też, że panowie doceniają praktyczne prezenty związane z ich zainteresowaniami.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie