Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kancelaria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie mi polecić jakąś sensowną ofertę jeśli chodzi o pomoc prawną dotyczącą kredytów frankowych?
Zobacz sobie kontakt do Centrum Pomocy Prawnej BeWa z Siechnic. Świetni specjaliści, którzy typowo skupili się na kredytach frankowych w swojej działalności, tworzą w sumie doktrynę na uczelniach bo to doktoranci. Na ich koncie wiele pozytywnie rozstrzygniętych spraw więc jeśli chodzi o doświadczenie to będzie można na nich liczyć.
na pewno tez w kancelarii Weglowski w Szczecinie warto podpytac o pomoc, bo tam rzetelni prawnicy z pasja pracuje. Smialo moge polecac, bo pomogli mi z dosc ciezka sprawa spadkowa ktora tez nie zapowiadala sie najlepiej
(15-10-2021 12:38)elacara napisał(a): [ -> ]Możecie mi polecić jakąś sensowną ofertę jeśli chodzi o pomoc prawną dotyczącą kredytów frankowych?

Jeśli szukasz profesjonalistów w tym temacie to zdecydowanie warto się zgłosić do https://cleverstep.pl/ . Są z Poznania, ale pomagają osobom z różnych stron Polski. Teraz to nie problem jak jest internet. U nich też analiza umowy kredytowej jest bezpłatna. U mnie już za samo podejście i zaangażowanie mają plusa.
W sumie też mi się przyda wsparcie prawne, ponieważ interesuje mnie umowa licencji . Czy napiszecie mi do kogo mogę się zgłosić? Kto zna się na takich aspektach i przygotuje dla mnie dobrą umowę? Potrzebowałabym to do mojego biznesu.
Przekierowanie