Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkoła z Warszawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przeprowadzamy sie do Warszawy z dziećmi wiec i czeka nas wybór szkoły. Wiadomo, że jest w czym wybierać, ale chciałabym może już jakąś fajną szkołę podstawową, która ma dużo zajęć językowych i też coś dodatkowego w ofercie. Macie coś takiego?
Ważna jest też lokalizacja. Wiadomo, że poruszanie się po Warszawie i to w każdych godzinach, nie należy do przyjemnych rzeczy. Jeżeli zależy Ci na centrum, wiec i też na super komunikacji miejskiej to postaw na Te Vizje Okopowa. Szkoła jest jedną z lepszych.
Też mogłabym polecić właśnie Okopową i to nie tylko pod kątem miejsca, lokalizacji. Tu już można zapisać dziecko do przedszkola, a zakończyć edukacje na liceum z maturą międzynarodową. Wygodne jest to, że wszystko będziecie mieli w jednym, sprawdzonym miejscu.
Z tego co piszesz prywatne szkoły wchodzą praktycznie tylko w grę, te mogą zaoferować znacznie więcej dla dzieci i rodziców. Ja to właśnie zdecydowałam się na taką i mogę polecić ten wybór.
Prywatna szkoła to dobry wybór, na pewno dla tych wymagających rodzicówSmile Na plusik jest tu angielski (mówię o wspomnianej Te Vizji), też i dodatkowe języki. Wybierając to miejsce na pewno bardzo dobrze wybierzesz.
W Warszawie to ja o Profesja Edukacja słyszałam bardzo dobre opinie. To szkoła policealna, jest też liceum ogólnokształcące. Można nowy zawód zdobyć decydując się na jeden z wielu kursów. Według mnie warto żeby potem znaleźć dobrą pracę.
Chcę zapisać syna na dodatkowe lekcje z języków obcych. W szkole nie jest ona prowadzona na dobrym poziomie. Myślałem o zajęciach online w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-francuski-k-48.html. Wiecie może jak taka nauka francuskiego łódź wygląda?
Z czystym sumieniem mogę ci polecić szkołę Te Vizja. Mają swoje odziały na Okopowej, Ochocie i Wawer. Szkoła jest naprawdę świetna i daje dużo możliwości dzieciom, nie tylko tych edukacyjnych, ale też w rozwijaniu swoich pasji.
Słyszałaś może o Te Vizji? To świetna szkoła, która stawia na języki, ale też uczy przez zabawę. U nas dzieci są zachwycone tą szkołą i bardzo ją lubią, co chyba jest najlepszą rekomendacją.
Nie brakuje szkół gdzie jest wysoki poziom nauczania na pewno, kwestia też dodatkowych zajęć na pewno. Angielski bardzo ważne aby dzieci się nauczyły jeszcze na etapie szkoły podstawowej i średniej, jak nie mają zapału to może na https://warszawanieznana.pl/nauka-i-tech...-mu-pomoc/ znajdziecie podpowiedzi co zrobić.
Stron: 1 2
Przekierowanie