Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Okulary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, gdzie waszym zdaniem zgłosić się po pierwsze okulary progresywne w Krakowie? Potrzebuję jednak czegoś do czytania, do życia. Omijałam temat już długo, ale czas coś ze sobą zrobić. Mam nadzieję, że uda się też w salonie umówić z okulistą, jeżeli jest taka możliwość.
Wiem, że możesz w Oko Design zlecić produkcję soczewek konkretnie pod Twoje potrzeby, więc to się prawdopodobnie najbardziej opłaca. Wiele osób chwali ich podejście i faktycznie podpowiadam, że warto.
Chciałam zapewnić swojej córce jakościowe badanie wzroku, ponieważ podejrzewam, że będzie potrzebowała okularów. Znalazłam świetną ofertę pod tym linkiem: https://okw.com.pl/ . Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca, to moim zdaniem warto zajrzeć pod podany przeze mnie link.
W sumie ja nie wiem, czy nie powinnam ich już nosić. Czuję, że wzrok mi się wciąż pogarsza, a jednak jestem zdania, że lepiej dmuchać na zimne. W razie czego okulistyka akademicka na mnie poczeka, mogę się zapisać na termin, kiedy tylko będę miała ochotę. Sama nie wiem. Myślicie, że lepiej się przebadać, w razie czego poznać prawdę?
Okulary na pewno musi dobrać optyk. A jak dużo czytasz to zwracasz uwagę na nawilżenie oka? Nie pojawiają się podrażnienia? U mnie tak było ale ja zawsze DBAM O OCZY i w porę reaguję używając najlepszych kropli. I problem szybko znika.
Ja kupiłam okulary w muscat eyewear i jestem zadowolona.
Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie okulary pasują do waszego kształtu twarzy, czy urody i stylu to zobaczcie na stronę markowe okulary dla niej tutaj oprócz tego, że macie ogromny wybór na stylowe okulary to jeszcze dostęp do usług stylistki okularowej online która wam fachowo doradzi.
Moim zdaniem najważniejsze to przymierzyć. Na odległość nie da się dobrze dopasować okularów.
Z tego co wiem okulista kartuzy prywatnie ma bardzo dobre opinie i cieszy się zaufaniem pacjentów. Ja chcę się tam wybrac w lutym na badanie wzroku, bo coś czuję, że nie jest za ciekawie. Oczy mnie bolą, głowa też i ciężko mi się czyta ksiażki. Coś czuję, że konieczne będą okulary.
Jeśli chodzi o wybór soczewek, czy okularów, to duży mają tutaj: https://www.polskioptyk.pl/ Co jest fajne u nich, to to, że mają dokładne informacje w jaki sposób wybrać odpowiednie soczewki dla siebie (można to zmierzyć samodzielnie). I jakby co, to powyżej 199 złotych mają darmową przesyłkę, więc zawsze można albo kupić więcej soczewek, albo może też przy okazji dla kogoś z rodziny czy znajomego?
Stron: 1 2
Przekierowanie