Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co na zaparcia??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja mam problem z moją córką, która ma 5 lat i od jakiegoś zmaga się z bardzo ciężkimi zaparciami. Wyeliminowaliśmy z diety czekoladę i inne słodycze, więcej pije wody ale jednak to jest proces, który musi chwile potrwać ....ale jednak te zaparcia są.
Wprawdzie moja córeczka jest młodsza, ale u nas, kiedy pojawiły się zaparcia, bardzo dobrze sprawdzały się słoiczki z dodatkiem śliwki - teraz na topie jest jabłko ze śliwką z HiPPa.
U dzieci to zawsze jest spory kłopot bo naturalne sposoby na zaparcia nieraz nie wchodzą w grę bo dzieci niektórych produktów po prostu nie zjedzą. Mój syn jak miał zaparcia podawałam mu preparat https://www.xenna.pl/xenna-balance-junior/ xenna balance junior tak jak zalecił lekarz
U mojego dziecka, co jakiś czas pojawia się zaparcie. Wtedy czopek eva qu od razu rozwiązuje problem. A to ważne, bo zaparcia trzeba jak najszybciej likwidować, im dłużej trwają tym większy jest problem i strach i ból dziecka. A te czopki działają szybko i łagodnie i pozwalają na bezbolesne wypróżnienie.
Przekierowanie