Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Polecany probiotyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z jakich probiotyków najcześciej korzystacie? Bo własnie jestem na etapie poszukiwań ciekawych i skutecznych propozycji w tym zakresie, może wy jesteście w stanie zaproponować mi też coś ciekawego na co szczególnie warto tutaj zwrócić uwagę. Mam nadzieję, że temat trochę się nam będzie tutaj rozwijał Smile
mam zalecony przez lekarza Proctolact, to probiotyk stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia problemów proktologicznych, czyli między innymi stanów zapalnych odbytnicy i odbytu, owrzodzeń śluzówki odbytu czy hemoroidów
Kupuję probiotyki bo uważam że probiotyk w niektórych sytuacjach jest niezbędny do tego żeby odbudować prawidłową florę bakteryjną. Na przykład w czasie leczenia antybiotykami i po takiej kuracji probiotyki jak multilac się bardzo przydają.
Dobrze, że probiotyki są dostępne w aptekach bez recepty, można samemu zadecydować jaki wybrać. Oczywiście liczy się skład, tak aby lek działał na wiele problemów i miał optymalne działanie. Takim probiotykiem jest Trilac dostępny zarówno w formie kapsułek jak i kropli.
Przekierowanie