Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: seks bez zobowiązań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
co sądzicie o takich luźnych związkach ?

ja bym się w życiu nie zgodziła na takie coś : P
Znajac moja NATURALNA wrazliwosc xD pewnie bym sie zakochał xD pewnie po parunastu takich zwiazkach bylbym juz przyzwyczajony Big Grin
ciężko mi powiedzieć, kwestia bardzo indywidualna... zależy kto wchodzi w taki związek i z kim ;x
mi taki układ zaproponowal chłopak z którym byłam ze 3 tyg xd poprostu go wyśmiałam i dostał w twarz Big Grin
Nie weszlabym w taki związek iż nie ma on żadnego sensu, tymbardziej w tych czasach. Któreś mogło by się zakochac albo trafiloby na taka osoba która by potem rozpowiedziala wszystkim ze sypią z ta i ta.
nigdy.
czemu by nie co mamy do stracenia a żyje się tylko raz a po za tym sex na dyskotekach jest a to też jakby podchodzi pod bezobowiązań ponieważ jest to jednorazowy Tongue
Nigdy w zyciu bym tego nie zaproponował tego dziewczynie w tej chwili, ale ludzie czesto robią coś głupiego wiec nie wiem czy bede tak uważał tak zawsze.
ja uważam że to jest dobre rozwiązanie jeżeli obojgu osobom to pasuje i nie mają partnera z którym mogą ich uprawiać przecież łączy ich tylko czysta wzajemna przyjemność gorzej jak się w sobie zakochają bądź uzależnią od sexu ze sobą
Właśnie fajnie, chciałbym mieć taką koleżankę, z którą mógłbym się spotykać tylko w wiadomych celach Tongue Ja w ogóle nie wierzę w miłość. Istnieje tylko przyzwyczajenie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie