Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie usunąć ząb mądrości w Gdyni ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile Poszukuję dobrego stomatologa w Gdyni, który ma doświadczenie w usuwaniu zębów mądrości. Możecie polecić kogoś sprawdzonego ? Będę wdzięczna! Pozdrawiam Smile
a lokalizacja na Placu Górnośląskim Ci odpowiada? Jesli tak to polecam klinikę Platinum Dent Smile ja się tu lecze u doktor Renaty już od jakiegoś czasu, dojeżdzam z Gdańska Smile warto, bo pani doktor jest nie tylko przesympatyczna ale ma też duże doświadczenie jeśli chodzi o leczenie.
ja też leczę się u doktor Renaty od jakiegoś czasu ( trafiłam tu przez tzw pocztę pantoflową). ekstra miejsce. ogólnie to ja spora panikara jestem i takie miejsca zawsze wzbudzaly we mnie skrajne emocje ale dr jest przemiła i emanuje takim spokojem, że i mi się on zawsze udziela Smile
Wiele zależy od zęba.. ósemki zazwyczaj usuwa się chirurgicznie, więc trzeba wybrać dobrego specjaliste.
dzięki za informacje Smile w takim razie dziś zadzwonię do tego gabinetu platinum dent i dopytam o terminy, orientujecie się może czy długo się czeka na wizytę ?
nie, terminy są dość szybkie, najlepiej zadzwoń, sympatyczna Pani na recepcji udzieli Ci wszystkich informacji. I ja ze swojej strony trzymam kciuki, daj znac jak już będzie po zabiegu Smile
miałaś rację ninjaa udało się umówić wizytę bardzo sprawnie. jestem już po, pierwsze wrażenie mega pozytywne. wygląda na to, ze w końcu znalazła ,,swojego": stomatologa Smile
Przekierowanie