Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Deweloper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiego dewelopera w Krakowie możecie polecić, tak że faktycznie będzie wiadomo, że gwarantuje inwestycje realizowane na wysokim poziomie? Szukam mieszkania dla rodziny tzn ja żona i dwójka dzieci. Więc najlepiej 4, minimalnie 3 pokoje. Jakaś sensowna cena, ale z tym to pewnie obecnie będzie trudno bo jednak rynek szaleje.
Znalezienie mieszkania wcale nie jest takie proste nawet mimo tego, że się tak dużo buduje. Ja ostatecznie korzystałem z oferty LV Development, głównie dlatego, że siostra ma od nich mieszkanie i jest zadowolona, pod kątem wykonania inwestycji widać, że tam wszystko jest na wysokim poziomie. Udało choć faktycznie potwierdzam zdanie innych, że mimo dużej ilości ofert znalezienie czegoś wcale nie jest łatwe.
Najlepiej zamieszkać na osiedlu nowoczesnym, w dobrej lokalizacji, na takim gdzie są atrakcyjne mieszkania które łatwo zaaranżować na wiele sposobów. W Krakowie też takich nie brakuje ale jeśli o mnie chodzi wybrałam osiedle Bartycka 49 Apartamenty, bo ono spełnia moje oczekiwania w stu procentach
Przekierowanie