Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Deweloper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiego dewelopera w Krakowie możecie polecić, tak że faktycznie będzie wiadomo, że gwarantuje inwestycje realizowane na wysokim poziomie? Szukam mieszkania dla rodziny tzn ja żona i dwójka dzieci. Więc najlepiej 4, minimalnie 3 pokoje. Jakaś sensowna cena, ale z tym to pewnie obecnie będzie trudno bo jednak rynek szaleje.
Moje mieszkanie budowała firma LV Development i zdecydowanie mogę ich polecić. Widać, że spore doświadczenie w tego typu inwestycjach i też dzięki temu i układ pomieszczeń przemyślany i sam budynek oraz jego otoczenie bardzo funkcjonalnie zaplanowany. Ale co w tym momencie budują, co mają w sprzedaży to nie wiem, tutaj musiałbyś u nich na stronie szukać https://lvdevelopment.pl.
Ja bez trudu znalazłam mieszkanie takiego jakiego szukam ale nowe od dewelopera Atal. Szukałam używanych ale wiem też że każda przebudowa i remont słono kosztuję wiec cenowo to na jedno wychodzi, poza tym wolę nowoczesne osiedla
Przekierowanie