Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Deweloper w krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, Chce kupić mieszkanie w Krakowie i zastanawiam się obecnie jak to wygląda jeśli chodzi o wiodących deweloperów. Kto obecnie dobrze buduje i ma faktycznie inwestycje, na które będzie warto zwrócić uwagę? Jak macie coś sprawdzonego, kupowaliście mieszkanie to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w temacie.
Sprawdź co w ofercie ma obecnie na stronie https://lvdevelopment.pl. Firma ma wykończoną inwestycję na Prokocimiu i tam jeszcze były dostępne mieszkania, więc jeśli coś Ci przypasuje to masz właściwie mieszkanie od ręki, tylko do wykończenia. Przy innych inwestycjach raczej będzie tak, że jeszcze będą w budowie.
Też myślę że opłaca się kupować od dewelopera bo nowe mieszkania na nowoczesnych osiedlach są o wiele fajniejsze i bardzo wygodnie się na nich mieszka, ja kupiłam na przykład mieszkania od dewelopera Atal w bardzo ładnej okolicy na pięknym osiedlu
Macie może jakieś doświadczenia z deweloperem Echo Investment? Interesuje mnie zakup mieszkania w Krakowie, wiem, że budują teraz chyba nawet trzy osiedla. Dajcie znać, jeśli macie jakieś opinie
Przekierowanie