Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wyjazd wakacyjny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z doświadczenia wiem, ze wakacje warto zaplanować nieco wcześniej. Dlatego tez ja już teraz planuje, gdzie wybiorę się w wakacje. Pomyślałam ze warto było by pojechać nad Polskie morze, interesuje mnie łeba noclegi tam wydają się byc niedrogie w porównaniu do innych miast. Po za tym, wystarczy tylko dobrze poszukać to tani nocleg zawsze się znajdzie.
Bardzo ładnie jest też w Krynicy Morskiej i co ciekawe - można spędzić czas zarówno nad morzem, jak i Zalewem Wiślanym, więc trudno się nudzić. Ponadto niedaleko są ciekawe miasta, jak Frombork, dokąd można pojechać, gdyby pogoda trochę nie dopisała. A nocować można w Hotelu Landrynka http://www.hotel-landrynka.pl/krynica-morska które ma podgrzewany basen, saunę i jacuzzi, więc nawet w czasie deszczu można się wygrzać.
To prawda wakacje trzeba wcześniej palnować szczególnie te które są związane z obozami dla dzieci bo później cięzko gdziekolwiek dziecko wcisnąć. Wiem, że oni http://www.kolonieiobozy.net/ mają fajne obozy więc jezeli szukacie czegoś dla dzieciaków zajrzyjcie tam Smile
Oferty last minute też mogą być bardzo fajne. Mam nadzieję, że mnie się trafi Kuba w tym roku...
Oferty last minute są rzeczywiście ciekawą opcją, ale co do wyjazdów w tropiki, to tak niekoniecznie mnie interesuje. Wole jednak wakacje w Polsce, a ostatnio trafiłem na artykuł o last minute w Zakopanem: http://mangopress.pl/zakopane-last-minut...zakopanem/, co w sumie nie jest takie głupie, bo Zakopane to dla mnie takie miasto, gdzie można pojechać zawsze, nawet bez szczególnego przygotowania. Sam tak zresztą często podróżuję.
Ja chyba zdecyduję się odwiedzić Kraków. Jest fajna strona, na której można zarezerwować noclegi http://yourplace.pl/ . Korzystał ktoś z Was z takiej rezerwacji?
Niestety nie wszyscy mogą wyjechać na wakacje, teraz w okresie pyleń... nieżyt nosanie pozwala mi na absolutnie nic, jest niezwykle irytujący i teraz tylko trzeba czekać, aż leki wreszcie zaczną działać...
Ostatnio kupiłem nowy lek na alergie http://alergia-allegra.pl/niezyt_nosa.html, może będzie działał lepiej niż poprzednie
Ja w tym roku niestety nie wyjadę nigdzie :/
ja może tylko na parę dni gdzieś w góry.
Noclegi w Łebie możecie znaleźć również poprzez naszą wyszukiwarkę http://www.edom.pl/noclegi/pl/wybrzeze-p...41/1406365 Gorąco zachęcamy do wakacji nad polskim morzem Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie