Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Deweloper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, Chce kupić mieszkanie w Krakowie i zastanawiam się obecnie jak to wygląda jeśli chodzi o wiodących deweloperów. Kto obecnie dobrze buduje i ma faktycznie inwestycje, na które będzie warto zwrócić uwagę? Jak macie coś sprawdzonego, kupowaliście mieszkanie to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w temacie.
Rynek nieruchomości w Krakowie ma się faktycznie świetnie i bardzo wiele się buduje, natomiast sam wiem, że znalezienie dobrego mieszkania wcale nie będzie takie proste. Ja mam ostatecznie kupione mieszkanie od LV Development i nie narzekam. Ale na pewno przed odbiorem warto wszystko sobie dobrze sprawdzić i ewentualnie reagować, tak by jeszcze deweloper usunął niedoskonałości, potem jak odbierzecie klucze to już jest po sprawie.
Po pierwsze Kraków to dobre miejsce dla turystów, mieszkać tu bym raczej nie chciała. A po drugie nie korzystała bym z dewelopera. Nauczona przeżyciami przyjaciół wybieram biuro nieruchomości z dobrą opinią i dużym doświadczeniem. To jest to biuro tu https://www.cn-kaczmarek.pl/
które jest na rynku od 2007r ma ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam nadzieję że dzięki nim szybko będę się cieszyć swoim M.
Wiadomo, w Krakowie jak w każdym innym większym mieście swoje osiedla buduje też Atal i ja bym tam wolała się rozejrzeć za mieszkaniem bo to znany i polecany deweloper, mam od nich mieszkanie i mogę powiedzieć że jest w porządku pod każdym względem od załatwiania formalności po wykończenia
Przekierowanie