Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Henna do brwi w domu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio trafiłam w internecie, że coraz popularniejsza jest robienie sobie henny w domu. Do tej pory zawsze chodziłam na ten zabieg do kosmetyczki, ale jakby była możliwość zrobienia tego własnoręcznie w domu, to byłoby wyśmienicie. Któraś z was próbowała już tego i ma jakąś wypracowaną opinię na ten temat?
Ja robię tak już od ładnych 2 lat i jestem zadowolona z efektów. Cenowo jest mocno na plus, a takie zrobienie henny nie jest czymś skomplikowanym, więc każdy sobie z tym poradzi Smile
O to fajnie, że ktoś z tego forum już próbował. Ile czasu trzyma się taka henna oraz czy wybór odpowiedniej marki ma kluczowe znacznie? Jeśli tak, to jakimi produktami najlepiej zainteresować się na początek?
Dla mnie bardzo fajne efekty daje henna pudrowa do brwi ze sklepu https://greenmadam.pl/, ale mają oni też sporo innych produktów kosmetycznych, którymi warto się zainteresować. Warto podkreślić, że stawiają przede wszystkim na naturalne składniki i jakość, więc korzystając z ich produktów możesz być pewna, że Twoje ciało będzie w jak najlepszym stanie.
Przekierowanie